Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok a neten étrend...

Hol találok a neten étrend táblázatot, (hogy mikor most ehet a baba)? Ti betartottátok amiket itt irnak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én ezt szoktam nézegetni, és igyekszem betartani bár az én kislányom sajnots tápszeres, de már nyolc hónapos. Mivel volt asztmás a családban és cukorbeteg is ezért én inkább mindent később adok neki, de korábban soha sem. Szerintem ha valamit később kap mint ahogyan már lehetne abból nem lehet baj, viszont ha korábban abból igen.

2009. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
A gyermekegészségügyi kiskönyben is van egy színes táblázat!
2009. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikusként és anyukaként éni s ezt az oldalt használom, amit előttem javasoltak. Szerintem hasznos. S igen jó az a felfogás, hogy inkább kicsit később mint korábban adni a dolgokat.
2009. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és dietetikus anyukának nagyon köszönöm hogy megerősített. Most már meg vagyok nyugodva hogy nem csinálom rosszul a hozzátáplálást.
2009. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!