Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltátok, hogy a baba...

Tapasztaltátok, hogy a baba borostyán lánctól nyugtalan lesz a baba? Az Én fiam ha rajta van 2 napnál tovább teljesen felpörög és nem tud aludni tőle.

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Te sem aludnál nyugodtan,ha borostyán nyaklánc lenne rajtad éjszaka. A fiadat még jobban zavarhatja. A gyógyító hatása babona. Külföldön sok helyen be is tiltották.
2011. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiamnak használt,meg se éreztük a fogzást.
2011. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak azért mert az előző belinkert kérdésben lehurrogták,nem jelent semmit,ha mindenki dicsérte volna ott,akkor vett volna a kérdező,tehát sztem mindenki maga döntse el.


Sehol nem olvastam még olyat h a borostyán allergizálna...

2011. okt. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az en länyom negy honapos es ket hetes kora ota hordja nem is tudja hogy rajta van!Korän rä kell adni es nem szabad levenni akkor megszokja!Amugy en összeraktam kettöt es kiprobältam egyeltalän nem nyom vagy ilyesmi!
2011. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
9 hónapja használjuk 3 hónaposan adtam rá először,nem zavarja a lánc maga sosem piszkálta vagy ilyesmi,hanem ha hosszabb ideig rajta van akkor éjjel nem tud aludni és nappal is olyan mintha fel lenne pörögve aztán leveszem róla és 2-3 nap múlva lehiggad.A fogzásban segít csak ez a problémánk vele.
2011. okt. 30. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!