Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Rossmann-ba veszek...

Ha a Rossmann-ba veszek Pampers-t és van kuponom is és kigyűlt a 15%-om is egyszerre be tudom váltani a kettőt vagy nem lehet halmozni az élvezeteket?!

Figyelt kérdés
Mit tudtok erről? Mert akkor úgy alakítom a vásárlásom, nem akarok a pénztárnál beégni :) Köszi a válaszokat!
2010. dec. 2. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én többször is vettem így. Először rákérdeztem, hogy lehet-e, utána már nem is kérdeztem, csak adtam mindkettőt. Tehát itt összevonható, halmozható a két kedvezmény.:)
2010. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Húúú de jó! :)


És még valami: Van internetről letöltött kupon is és a Rossmann katalógusban is van (a mostaniban) vagy azért túlzásokba ne essek?! :))

2010. dec. 2. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.Mivel a 15% a végösszegből vásárolható le.
2010. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 csomag pelenkához csak 1 kupon váltható be :)
2010. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha egyszerre kettőt veszek? Mert előre meg szoktam vásárolni kb 1 hónapra...


Azért vagyok ilyen tudatlan mert itthon nálunk nincs rossmann, hanem ahova iskolába járok és ha már ott van akkor miért ne használjam ki? Jövőre már úgy se tudom...

2010. dec. 2. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze,így lehet egyszerre 2-t beváltani, hiszen így 1 kuponhoz 1 csomaggal veszel.
2010. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Nektek! Főleg a 91%-osnak! Aranyos vagy! :)
2010. dec. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!