Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a 21...

Hogyan szoktassam le a 21 hónapos lányomat a cicizésről?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom idegekkel,hogy az esti elalvásnál állandóan a cici csak azt kéri,hiába csinálom meg neki a kakaót(beleiszik,de az nem elég jó)hanem a cici és reggel ugyan ez a játék megy.Én meg lassan kikészülök.Nem tudom hogyan kezeljem ezt,hogyan próbáljam megvonni mit hogyan kezdjek el.Már próbálgattam,hogy nem adok neki,de akkor éjfélig csak sírt és követelte a cicit addig el nem aludt,de én már egyáltalán nem akarom szoptatni,mert már napközben eszik eleget minden gyümölcsöt meg a stb,és szerintem már nem kéne neki adni,hiába mondják hogy jó szopizik sokáig,de az anyákra nem nagyon gondolnak.Valaki segítsen nekem,hogy könnyebb legyen,kérlek titeket.Köszönöm
2010. dec. 2. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Off.Bocsi,hogy nem a kérdésre válaszolok,de én lányom is lassan 21hónapos és elalváshoz még mindig szopizik és éjjel 2szer.Engem is érdekelne pár tipp.Köszönöm.
2010. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látom nem kapunk választ.Szerintem ird ki kérdésedet a kisgyermekek téma körbe.Ott már nagyobb gyerekek szülei irogatnak akik szerintem már tul vannak pár leszoktató technikán.Itt még csak szoptatnak ezerrel.:)

Ha kiírod megtennéd,hogy belinkeled ide.

Kiírnám én is de nem akarom a kérdésed ellopni.:)

2010. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát csajok, kitartással. :( Sírni fog egy pár napig, de meg kell értenie, hogy nincs már cici.


Én 8 hónaposan választottam el.. kevés volt már a tejem, de így terveztem eleve is. Nem akartam küzdeni később ezzel a problémával, mert a barátnőm átment ezen, és elég rossz volt neki(k).


Ő például lekötötte a cicijét egy sállal, és mikor kereste a gyerek, azt mondta, hogy a cicijét a "mamánál felejtette", így nincs tej, csak üvegből. Első pár este sírás, aztán szépen elmúlt. :) Kitartás!

2010. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2010. dec. 3. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!