Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a 21...

Hogyan szoktassam le a 21 hónapos lányomat a cicizésről?

Figyelt kérdés
Segítsetek már nem bírom erővel és idegileg sem,pár tippet kérnék.Már próbáltam hogy nem adok neki,de akkor éjfélig fennt voltunk és ájulásig sír és addig el nem alszik még meg nem kapja én meg ki vagyok idegileg,valaki segítsen!!Hogyan kezdjek neki,vagy mit csináljak?Ja azt elfelejtetem hogy csak az esti elalváshoz kéri de nagyon meg reggel.A kakaót csak picit iszik hiába csinálom meg,meg ha vacsorázik jó sokat akkor is kell neki.Mit tegyek
2010. dec. 3. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Unokatesómnál bevált az, hogy a nagynéném citromlével kente be a mellét. Egy-két alkalom után már nem kellett az unokatesómnak.
2010. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ezt kifelejtettem.

Az unokatesóm akkor már elmúlt két éves, erre emlékszem.

2010. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod leszoktatni róla? Fáj, ahogyan csinálja? Harap? Vagy mi vele a baj? Szerintem semmi tragikus nincs abban, ha egy 21 hónapos baba még szopizik, pláne ha tejed is van.
2010. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Basszus, hirtelen úgy olvastam, hogy "Hogyan szoktassam le a 21 hónapos lányomat a CIGIZÉSRŐL?"


Te jó ég...!

2010. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kórházba került a nagy fiam pár napra, természetesen mentem vele, és mikor hazajöttünk, mondtam neki, nagy fiú vagy már nem kell ez neked. Úgyhogy most az ujját szopja erősen.

Az idősebbiket 17 hónaposan szoktattam le, őt könnyű volt, mert kicsi szopi után a szájába nyomtam a cumit, és pár nap után már elég volt neki a cumi. De 21 hónaposan cumira már ne szoktasd rá.

Egyébként én úgy csináltam, hogy adtam neki, de kihúztam a szájából, kért, adtam neki, kihúztam és megunta.

2010. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is citrommal csináltam a fiamnál, 19 hónapos volt. Persze azután is sírt kicsit, mert nem értette mi a fene történt a cicivel, miért savanyú, de aztán nem volt semmi gond, megvígasztaltam és elaludt. Akkor szoktunk rá az esti mesére, így a szopizás helyett esti mese lett a program. Jah, és az első 2-3 nap miután sírt a cici miatt ölbe vettem, ringattam és énekeltem neki. Most lehet kinevetsz, de az első nap simogatta közben a cicimet, mint aki elbúcsúzik tőle (előtte soha nem csinált ilyent). Attól függetlenül hogy én akartam, azért én is ejtettem pár könnyet vele együtt!
2010. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21 hónapos a lányom. Egy hete nem kér reggel cicit. Ő döntött így. Felkelés után megkapja a 330 kakaóját. Az estiről úgy szoktattam le, hogy feküdtünk egymás mellett, cici- kakaó felváltva. Aztán rájött, hogy az üvegből sokkal jobban jön, mint a ciciből. Ez jópár hetet vett igénybe. Most már imádja a mézes tejet, kakaót, banános tejet reggel, este.

Most már csak délben kap (nem kéri, én adom), de már csak pár napig, míg annyira lecsökken a tejmennyiség, hogy talán magától elapadt.

Nekem is teher volt már, mint élvezet. A sok fog, a mohó szívás mind fájdalmat okozott csak.

Kitartás, nem tart már sokáig!!!

2010. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért akarom annyira leszoktatni,mert szinte már nincs is tejem és ő harap csíp csűri csavarja és már borzasztóan fáj és idegesítő.
2010. dec. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!