Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől alszik ilyen rosszul a...

Mitől alszik ilyen rosszul a 4 hós babám? Hetek óta nem tud két óránál többet aludni, rugdal, csapkodja a fejét, felébred, van hogy óránként. Már kivagyok.

Figyelt kérdés

Fognak még nincs nyoma, nincs meleg 22 fok a szobában, nem hinném hogy fázik, este tápszert kap.

Nincs ötletem. Lehet hogy megint a hasa fáj? Azon már túlestünk kb. egy hónaposan, amióta angolvizet kaPOTT. Még most is kap, csak nem olyan sűrűn.


2010. dec. 3. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Te még mázlista vagy. Az enyém 4 hónaposan kb. 3-4-szer aludt 30 peceket, de volt hogy csak 20-at... illetve felváltva.. 30 perc, 15 perc, 20 perc, 20 perc. (egy nap alatt). Nagyon gáz volt, semmibe se tudtam belefogni, mert alighogy elaludt, már ébredt is. Az idő megoldotta aztán. Hogy mi volt a gond? Azóta sem tudjuk.
2010. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, bocs nem írtam, hogy ez ÉSZAKA van! Nappal csak kocsiban alszik lent, fent pedig úgy ahogy a tiéd, max fél órákat.
2010. dec. 3. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rugdal, és közben a hasa felé húzza a lábait, akkor a hasa fáj. Ez fájhat a tápszertől is, ha a baba Tejfehérje allergiás például. (És hiába HA a tápszer, a HA tápszer is tehéntej alapú, csak egy bonyolult eljárással széttrancsírozzák a fehérjéket. Csak hát ha a baba erősen allergiás rá, akkor így sem bírja...)
2010. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem éjszaka ébred 2 óránként, úgy érti a kérdező, az nem olyan mázli. :D

hát, nálunk is ez volt....sokminden megzavarhatja. vsz érzékenyebb a babád mint az átlag. őket még egy akrámilyen kis zaj is megzavarja, reccsen egy et a parketta vagy bútor, vagy bekapcsol a termosztát...az enyémet anno ezek is megzavarták. az meg hogy nem látod a fogát, nem jelenti, hogy ő már nem érzi. :)

az enyém is 4 hósan kezdte ezeket az "oktalan" ébredéseket. addig ráfogtam az éhségre. de utána se múlt el, hogy elvileg mr nem kellett volna 3 órénkánt enni....de ő ébredt. legdurvább periódus volt úgy 7 hós korától 14 hós koráig. akkor: fog, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás....14 hós korától lassan javult, majd 16 hós korától csak 1-2x kelt éjjel, és 20 hós koártól átalussza az éjszakát.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!sajnos segiteni nem tudok,mert nekem ugyanez a gondom.Csak az én kisfiam már 1 éves lessz ebben a hónapban.

Éjszakáink elég váltózatosak,de minden éjjel felébred,2-3 óránál egyhuzamban még nem aludt.Forog,pörög,felül,dobálja magát.Ilyenkor megitatom és alszik tovább.Ha jön a foga,akkor éjszaka üvölt és akkor tudom,hogy 2-3 napon belül kint lessz a fogacska.

Jelenleg 6 van neki.

Nappal pedig még 2x alszik,délelött 1 órát és délután másfél-két órát,DE ezt csak babakocsiban .Próbáltam napközben is a kiságyban,de ott nem alszik el.

Szerintem majd az idő megoldja a dolgot,remélem,ha elindul egyedül jobban elfárad és jobban fog aludni.

Az éjszakai alvásnál a legrosszabb talán akkor volt,amikor elkezdte a nagymozgásokat,és éjszaka is azt gyakorolta.Kitartás nem vagy egyedül evvel a gonddal.

2010. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem örülök. totál kialvatlan , fáradt vagyok. Mindenre rányomja a bélyegét. Ha ez így megy még hónapokig, a pszichiáternél kötök ki. Már így is megy el a kedvem mindentől. Semmihez sincs energiám.
2010. dec. 3. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!