Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 6 hetes baba végigalussza...

Ha 6 hetes baba végigalussza egy két órás autóutat a bébihordóban, felébreszted, hogy ne üljön addig a hordozóban? Vagy hagyod aludni végig?

Figyelt kérdés
Mert ha ébren van, nyilván óránként megállunk, h kivegyem azülésből. Na de ha alszik?
2011. nov. 4. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd aludni, semmi baja nem lesz ha abban alszik néha. nézz körül, van aki hordozot rak a babakocsira és abban tologatja orákon át.. mikor mi utaztunk és abban aludt, hát aludt, de babakocsiban feküdt.. hiába nem egyenes a háta, valaki valamiért csak kitalálta ezt a formát, sztem nem káros ennyi idön át. hagy aludni:)
2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisztivan ***** válasza:
100%
Dehogy ébreszteném.Az a jó ha nyugodt és kipihent lesz.Kisfiamat ha egy óra után kivettem akkor alig lehetett újra visszarakni,ezért mi nem álltunk meg a 2.5 órás út alatt,akkor sem ha felébredt.
2011. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Az én lányom 9 éves,gyönyörű egyenes háta van, nem hátfájós,pedig bébihordóban nőtt fel!Hasfájós volt,és ha abba raktam,attól megnyugodott.Babakocsiba nem lehetett rakni,mert annyira utálta,torkaszakadtából ordított benne.Én is aggódtam,de csak abban maradt el vagy a kezünkben.De semmi baja nem lett!Ne aggódj,ha kényelmetlen lenne neki,úgyis felébredne.
2011. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Hordozó:45 fokos szögben megtámasztja a csecsemő hátát/nem ülés/ebben a helyzetben a gyomor ürülése könnyebb,belei nem gázosodnak be.Másrészt körbe fogja a babát,mint az anyaméh!

Ezt írja a szakirodalom,szerintem biztos nem ártasz a vele a kis drága kincsnek,ha benne hagyod.

2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes volt a babám mikor 5,5 órát kellett és igen muszály volt családi tragédia miatt utaznuk.Kicist féltem az úttól de geyszer kellt csak fel enni.Végig aludta az utat.Nem lesz semmi baja hidd el.Jó utat
2011. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké.megnyugtattatok.köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 5. 06:32
 7/10 anonim ***** válasza:
A hordozó nagyon is kényelmes neki. :) Amíg a háta szépen felfekszik a felületre,kizárt,hogy üljön, nagyon jól ki vannak találva. Én megkérdeztem az ortopédust a hordozóról és pihenőszékről és teljesen megnyugtatott. Szerintem semmi baja nem lesz a babának bennük, a lényeg,ha kezedben van a baba,soha ne legyen ültetve, ne terhelje a farokcsontját és a gerincét. Nekünk a hordozó van felszerelve a boltívre hintának, imádja a 4 hós kislányunk! :)
2011. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, mi egy autovontato kötélre szereltük fel a konyhában:) abban tök jol elvolt, a hintában nem:) most 16 honapos semmi baja nincs:)
2011. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagyom aludni. Annyitól nem lesz baja. De azon kívül nem teszem bele ilyen hosszú időre, autóútnál megállunk.


Elsőnek: azért találták ki ezt a formát, mert így a legbiztonságosabb utazni a babának az autóban, és nem azért, mert így a legegészségesebb.

2011. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en nem ebresztettem fel soha,ahogy elottem irtak ha neki kenyelmetlen ugy is felebred!!!
2011. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!