Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nagyon nyügös meg étvágytal...

Ma nagyon nyügös meg étvágytalan a kislányom. ! Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
reggel8kor 120g evett 12kor 90-et.mivel kevés a tejci csináltam neki tápszert de azt sem kért.lehet beteg?amugy aluszékonyabb is de nem lázas,!!
2009. jan. 23. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hány hónapos a babád? foga? oltást kapott mostanában?
2009. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kislányod?

Lehet,hogy fogzás van a dologban!?

2009. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk tegnap volt ugyanigy. Ma reggelre lebetegedett.

Most is aluszékony és az én jóétvágyú babám alig eszik.

Én ma vittem dokihoz, mert reggel már hőemelkedése lett, most meg már lázas.Kapott is gyógyszereket.

Na szóval amig nem emelkedett a hője, felesleges levinned a beteg emberek közé, ha meg beteg az első tünete úgyis a megemelkedett hő.

2,5 hós baba anyukája

2009. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4ho.az oltást szerdán kapta meg.akkor semmi baja.de most nézem hogy lehet szájpenésze van.a popon is kiütött.kezelem.remélem csak ez a gond.kösz a válaszokat
2009. jan. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!