Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ártalmas a bébikomp?

Ártalmas a bébikomp?

Figyelt kérdés
Szeretnék a babámnak bébikompot vásárolni. Nagy ellenzője vagyok, most viszont kaptunk próbára egyet, és tök jól elvan benne a babó. 8 hónapos a lányom. Hasra fordul, vissza még nem tud (inkább csak nem akar). Még nem kúszik, nem mászik. A lábacskáit még nemnagyon használja. A kompban viszont jól elücsörög, néha lök rajta egy picit, de nem akar benne még menni... Nem tartanám benne egész nap, csak jó, hogy valami egy kicsit leköti.
2009. jan. 26. 13:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van ilyen ajtófélfára rögzíthető rugós kis"hinta", igazából nem tudom mi a neve, de ez mindent visz. Maga tudja a lábával rugóztatni, ugrálni és hintázni benne. Ez egy nagyon jó dolog. Próbáld ki. Nekem nagyon élvezi a pici. :)
2009. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam felelőtlennek. Mint más, én is a legjobbat akarom a gyerekemnek. Úgy gondolom, hogy ha 15-20 percet elücsörög benne nem lehet olyan rossz és kényelmetlen neki... Az ültetésről is azt mondják, hogy káros. De én cseszhetem ha már nem akar feküdni. Akkor hagyjam hagy ordítson egész nap és ne ültessem föl??? Ettől leszek jó anya???
2009. jan. 28. 07:47
 23/23 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, megnyugodott a lelkem. Vannak itt olyan hozzászólások is bőven, ahol használták a kompot, és mégsem volt semmi gond a mozgásfejlődéssel... Erre voltam kíváncsi igazából!
2009. jan. 28. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!