Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? A 2 hónapos...

Mitől lehet ez? A 2 hónapos babám mikor etetem, fura hangokat hallok a kis pocija felől! Szinte hallani mikor leér a tej, meg mintha mororgna a hasa. Szinte kinlódva eszik. Nagyon hasfájós!

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.próbáld meg rászoktatni a hason alvásra, csodákat fog művelni!!nekem mindig azt kellett hallgatnom a dokitól, hogy milyen levegős a babám pocakja.Aztán mikor egyszer végigaludt 2 órát hason én is meglepődtem mennyire lement a kis hasa...sokkal jobban tudott pukizni.

Ami még nekünk bejött, hogy megittam egy nagy pohár édeskömény teát minden szopi után.Van amelyik baba érzékeny rá, nálunk főleg mikor elkezdtem olyanokat rotyogtatott hogy csak na!!most már csak hajnalban van, hogy elkezd erőlködni és erre felébred, remélem hamar ez is elmúlik...

2011. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

hidd el próbáltam már,de egy ideig még emeleti a fajét,majd sir ha hason van,és nem marad el sajna.

ez az édeskömény hasonló a köménymagos kamillához?bocs ha hülye kérdés

2011. jan. 5. 14:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!