Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? A 2 hónapos...

Mitől lehet ez? A 2 hónapos babám mikor etetem, fura hangokat hallok a kis pocija felől! Szinte hallani mikor leér a tej, meg mintha mororgna a hasa. Szinte kinlódva eszik. Nagyon hasfájós!

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem már nem olyan hasfájós a 2 hónapos fiam, de pont ilyeneket hallok én is...
2011. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
miért,te mit adtál neki???
2011. jan. 4. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én 1 évesemnek is hallom ahogy leér az esti tejital. Születésétől kezdve, ha jól lakott tejjel/tápszerrel, lötyög a cucc a hasában, mint egy kis demizson! :))
2011. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de az enyémnek akkor csinálja amikor elkezdem etetni!
2011. jan. 4. 18:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem levegőt is nyel a tejcsivel együtt. és a levegő bubrékoktól is tud nagyon hasfájós lenni. Mi infacolt használunk.
2011. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ilyet én is akkor hallottam, mikor sok levegőt nyelt. onnan tudom, hogy utána hatalmasakat büfögött
2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én babámnál ugyanez a szitu. holnap lesz két hónapos. szintén nagyon hasfájós és semmi nem válik be. Ha kell, tornáztatom a lábait órákon keresztül, de ezekkel a csipcseppekkel nem tömöm már tovább, mert olyan volt mintha nem is adtam volna semmit. vagy rosszabb...
2011. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát igen,az biztos hogy jól meg kell büfiztetni,de minden levegő akkor sem jön ki.mindenesetre én kipróbálom azt az agyondicsért Gripe Watert
2011. jan. 5. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Felügyelet mellett hasra teszem aludni, egy csomó büfi, puki kijön a saját súlyától. Próbáld ki, mikor már félkómában van akkor tedd le és úgy elalszik hason is. A Gripe Watert én is megvetem mert sok jót olvastam a neten de amit sehol nem írtak: Borzalmasan rossz az íze!!! Adtam a babámnak és percekig feszítette magát már megijedtünk mi van vele. Aztán megkóstoltam és pffuj, botrányos volt. A másik meg 2400 Ft egy üveg és rá van írva hogy csak 14 napig használhatod fel..... Nekünk csak pénzkidobás volt.
2011. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
büfiztetem én is sokat.az enyém hason nem marad el sajna.a Gripe Watert most kóstoltam én is majdnem hányok tőle,még nem is tudom hogy adjam be neki!lehet tápszerbe fogom
2011. jan. 5. 11:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!