Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszert hogyan keszititek?...

Tapszert hogyan keszititek? Minden egyes alkalommal kulon forraltok vizet? Vagy forralhatok egyszerre mondjuk 2 litert es ha kihult asvanyvizes palackba toltom es onnan adagolom?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Vettem Avent-es Via poharakat, és eleinte azokban (hűtőben) tároltam a vizet. Egyszerre nem sokat, 2-3 decit.

De hamar beleuntam, ráadásul nálunk gyakran büdös a víz, és azóta babavizet használok.

Ha magunknak megveszem az ásványvizet, neki is jár, nem? Miért azt a gusztustalan csapit igya?

2011. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályit használok, azt nem kell forralgatni.
2011. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nigra ***** válasza:
Én nem babavizet, hanem naturaqua szénsavmenteset, én sem forralom
2011. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Forralhatsz nyugodtan egy nagyobb edényben aztán bele az üvegbe.De arra figyelj, hogy 24 óra elteltével újat kell forralni.
2011. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én felforralom a vizet és termoszba töltöm.Ami marad azt lehutöm és palackba,így amikor a tápszert készitem csak vegyítem össze a meleget a hideg vízzel,így megfelelő hőmérsékletü lesz a viz és teszem bele a tápszert.
2011. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Amugy 1 literes a termosz.
2011. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi vizet kapja, nem azért mert lusta vagyok forralni, egyszerűen csak én is ásványvizet iszom és nem csapvizet. Másrészt itt nagyon klóros a víz!
2011. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2011. jan. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!