Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortat sutnetek babatok...

Milyen tortat sutnetek babatok elso szulinapjara, amiben nincs csoki vagy kakao?

Figyelt kérdés
Meg kulon fozok neki es a darabos kajakat is csak immel-ammal fogyasztja...
2011. jan. 12. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hete volt aktuális :)) !

Én sima piskótatekercsbe csináltam a következő krémet: mascarpone sajt, egy csomag mirelit gesztenyepüré pici tejszínnel kikeverve, és fagyasztott meggyet aprítottam fel, azt szórtam rá, mielőtt feltekertem. Pici nyírfacukrot tettem bele, mást nem. Felnőtt-gyerek imádta!

2011. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] itt nagyon sok jó torta recept van és könnyűek is vannak közte,ha nem a link jelenik meg akkor másold be,úgy működni fog.
2011. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt aktuális a múlt héten. :)

Én innen sütöttem neki:

[link]

A szülinapján az ott írt tésztaalappal egy sk. meggyes verziót készítettem, míg a családi banzájon banánosat. Nekem sem annyira szereti a darabos kaját, a krémet nyalogatta meg kicsit. De ez a nap mégis róla szólt, ezért ezt ette mindenki. Finom volt! :)

2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én gesztenyéset sütöttem neki. Sima piskóta, rajta gesztenyekrém (gesztenyepüré+pici cukor+pici margarin+leturmixolt meggy összekeverve).

Ez nem darabos, nincs semmi kakaó, csoki benne, és cukor is alig.

2011. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt csináltam meg: [link]

Nem kellett sütni sem, és nem kakaót szórtam a tetejére, hanem apró színes cukorkákat, meg kapott két marcipánfigurát rá.

2011. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk jövő héten lesz aktuális. Gesztenyéset, túrósat, vagy gyümölcsöset (pl cseresznye+rizs) szándékozok sütni.
2011. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!:))
2011. jan. 12. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!