Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit vett a babaja 1 szulina...

Ki mit vett a babaja 1 szulinapjara? (es miket kapott a rokonokol? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

játékokat ezeket kapta meg kapott még ruhákat

2011. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mesekönyveket, sokat (ezt én kértem)

tologatható bevásárlókocsit babával (keresztanyu)

bébi taxit (anyu)

kockafaló vízilovat (legjobb barátok)

felfújható csörgő hengert, sátort labdákkal (anyós)

mágneses rajtáblát (keresztapu)

tőlünk traktort háziállatokkal (megnyom egy gombot, megy, dudál, az állatok is hangokat adnak, egy utánfutón állva), műanyag állatokat, könyveket, bazi nagy plüsskukacot.

2011. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést csak megjelölöm, mert nemsoká lesz rokonom kisfiának 1 szülinapja. Én is gyűjtök ötleteket :) Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszoltam!
2011. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
könyveket, ruhákat, fejlesztő játékokat, csúszdát.
2011. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok egyéb között, amit a mai napig használ és imádja: mágneses rajztáblát, zsírkrétát, kimosható filcet. Már 20 hónapos, de minden nap "rajzol". :-)

A kockafaló viziló és a Bartos Erika mesekönyv(ek) is bejött nekünk, valamint sok drága és minőségi játék helyett a favorit egy átlátszó labda lett, amit ha ledobsz akkor villog, és kb. 300 ft-ba kerül az 1 eurósba. :-)

2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!