Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyóssal ikerházban, közös...

Anyóssal ikerházban, közös udvar segítség?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy már az agyamra megy, naponta1*-2* átjön ezzel nincs is baj örülök neki kedvelem. De már elegem van abból, hogy nem tudok kimenni az udvarra a gyerekkel nyugodtan mert 2 perc múlva kint van és ha 2 óra hosszat vagyunk kint akkor addig eszi kint őt is a fene.Ha megyek valahová azt is kilesi, persze ki kell nyitni a kaput és ott leni amíg el nem tűnünk, ha hazaérünk dettó, egyből ott van. Hétvégén még soha nem tudtunk 3-asban lenni mert mindig odajön. Én már nem bírom mit tegyek?

Elköltözni nem tudunk, mi építettük így mellé de már nagyon megbántam, elb.....tam rendesen.


2011. jan. 13. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A paroddal beszeld meg a dolgot,hogy esetleg szepen megkerhetne az anyukajat, hogy ti mar kulon csalad vagytok, hagyjon benneteket kicsit harmasban, atmentek hozza, de szeretnetek kulon lenni. Ez teljesen normalis elvaras. En is kiakadnek, ha anyos nem hagyna minket.
2011. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nigra ***** válasza:
meneküljetek amerre láttok. nekem az az alapelvem, hogy mindenkitől legalább olyan messze lakjunk, hogy ne tudjanak papucsban átcsoszogni. még a saját anyám se :)
2011. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kíváncsi, "leskelődik", vagy csak szeretne veletek lenni.

Nekem az a véleményem, hogy nyugodtan cserélhetnénk anyóst két hétre, és életed hátra lévő részében nem okozna gondot többé ilyen apróság.

:D

2011. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy van sokkal rosszabb is, de amikor szeretnék egy kicsit csak úgy lenni kiszellőztetni a fejem nyugodtan és nem tudom csak akkor ha elmegyek otthonról az gáz.

Nem igaz, hogy nem érzi, valaki, hogy már sok.

Azt se bánnám ha 10-ből 4 szer kijönne vagy kint van dolga, az is lehet, hogy csak velünk akar lenni, de akkor sem bírom.Amúgy meg velünk van amikor átjön , az miért nem elég?

2011. jan. 13. 11:06
 5/19 anonim ***** válasza:

bar nekem nem anyos de nagymama volt ilyen.nem mertunk kiulni kvni mert odajott,akkor meg csak ketten voltunk.rettento idegesito volt szamomra,hogy nem nagyon tudtunk nyugodtan beszelgetni.

Tobbszor tettunk celzast arra hogy szeretnenk ketten maradni mert mondjuk kint rostejozunk,de nem volt ra semilyen hatasal,vegul maga az elet oldotta meg a dolgot,nem igy kepzeltem de igy alakult,soha tobbe nem fog jonni hozzank.

2011. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egymás mellett vagytok, neked is kell vele olyan viszonyban lenned, hogy megmondhasd, ha valami bánt. Én a helyedben megmondanám neki, hogy nagyon szívesen látjuk, hogyha megbeszéljük, hogy átjöjjön, s vannak olyan pillanatok is, amikor megfizethetetlen a segítsége, de szükségem van a gyerekemmel kettesben eltöltött időre is. Ugyanígy apával hármasban, mert mégis csak mi vagyunk a szoros család.
2011. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem idősebb embereknél nem elég a célzás. Ki kell mondani. Akkor is, ha kellemetlen.
2011. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyanígy vagyunk, de nem tudok vele mit tenni. Detto ahogy írtad, ha megyünk addig lesi míg el nem tűnűnk, ha érkezünk azon nyomban ott terem. Ahogy írtam nem tudok vele mit tenni, tudom hogy szereti az unokáját, hagynom kell, főleg hogy anyagilag is sokat segít, mi is az ő telkére építettünk, hát én is nagyon megbántam, nem hiába mondják hogy nem jó a több generáció, de anyagilag meg nem mindegy ebben a világban. Nem tudom mi lehet a megoldás, én megbántani nem akarom mert tényleg bírom.
2011. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen valószínű megmondom neki, hogy ez számomra már sok, most megerősítettek ebben köszönöm.
2011. jan. 13. 11:16
 10/19 A kérdező kommentje:

11:15 sajnálom :(

Mi szerencsére anyagilag nem függünk tőle, meg semmilyen téren csak úgy gondoltuk, hogy így kevesebb hitelt kell felvennünk, biztosabb a megélhetésünk, nem szakadunk meg a törlesztőrészlettől, és nem vág a földhöz + kiadás.

De néha annyira ki vagyok, hogy inkább kuporognék egy lyukban csak nyugton legyek végre.

2011. jan. 13. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!