Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdtem a hozzátáplálást,...

Elkezdtem a hozzátáplálást, de azóta többet fáj a kislányom hasa, és ezért sokat ébred éjjel, hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Csak almát adtam neki egy kevés sütőtököt, és mivel volt egy kis székletgondunk, kevés szilvát is kapott.

Viszont sokat fájdogál a hasa, pedig délelőtt adom neki.Most éjjel is 40-45 percenként ébredt, sírdogált.

Mit tanácsoltok, hogyan tovább?


2011. jan. 15. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
hát az alma elég savas lehet amiatt fáj,próbáld neki helyette az őszi barackot,általában azt jobban szeretik és a székletét is lazítja.
2011. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a szilvát is hanyagolnám még egy kicsit, mert az is okozhat görcsöket, mivel ugye székletlazító.

Én is a barackot javaslom.

2011. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kapok neki őszibarackot, itt nálunk nincs fagyasztott:-( Ma voltunk a tescoban, és ott sem volt, pedig akartam neki venni.
2011. jan. 15. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Hipp üveges őszibarack!!!!Abban nincs cukor!Nekünk bevált!
2011. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? mert ha még nincs 6 hónapos, akkor ne erőltesd a hozzátáplálást, akkor se, ha tápszeres.
2011. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos volt szerdán.
2011. jan. 15. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Javaslom, tarts 2-3 nap szünetet a hozzátáplálásban. Így kiderül biztosra, hogy tényleg az almától fáj-e a hasa. És mi lenne, ha utána mondjuk krumplival folytatnád?


Nem muszáj gyümölccsel kezdeni, ez csak magyar szokás. Más országokban zöldséggel vagy gabonapéppel kezdenek. Én a zöldséget választottam (krumpli, répa, cukkini), és nem bántam meg, mert nagyon megszerette, és gondot sem okozott az emésztésében.

2011. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves utolsó, megfogadom a tanácsod! :-) zöldséggel fogom kezdeni.

2011. jan. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!