Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkázó táskát...

Milyen pelenkázó táskát használtok, ha két pelusos gyerek van?

Figyelt kérdés
A lányom 20 hós lesz mikor az öcsi születik.Már neki is szűkös a pelenkázótáska.Két gyerekre milyet használjak?Ötletek is jól jönnek,mert van varrógépem,meg tudom varrni.
2011. jan. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is két kicsim van, igaz a 2,5 évesnek már rég nincs pelusa, de neki azért még viszek magammal, nadrágot vagy bugyit pótba.

Nekünk egy normál, vagy kicsit nagyobb méretű hátitáskánk van, ez vált be, mert két gyerek mellett nincs szabad kezem, a vállamról mindig lecsúszott a pelenkázós, a hátam meg még szabad. :-)

2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen táskám van, elég sok minden belefér, sok az zseb is rajta és van hozzá pelenkázó alátét is. Szerintem nagyon praktikus, mi nagyon jól kihasználjuk.


[link]

2011. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hátizsákot használtam, sokkal jobban bevált, mint a hagyományos pelenkázótáskák.
2011. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ikrek, normál pelenkázótáskát használok.
2011. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátizsák, akkor mindkét kezed szabad marad!
2011. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!