Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamu a H1N1, a lenti cikkben...

Kamu a H1N1, a lenti cikkben kiderül? Ti oltattok idén?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 26. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem kell szupervírus, egy kismamának egy sima influenza okozta 41C-os láz is rosszat tesz.
2011. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kamunak soha nem nevezném, mert akinek hozzátartozója halt bele,annak nagyon nem az! Én tavaly sem oltattam, ekkor voltam várandós a kisfiammal, és nem bánom utólag sem, főleg olvasva a statisztikákat: sokszorosára nőtt a vetélések száma az oltás hatására. No comment!
2011. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Svédországban élek, és a dokim mosolygott egy jót rajtam, hogy megkérdeztem.

Itt az az általános vélemény, hogy kismamáknak jó messziről el kell kerülni az oltást...

2011. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kisnita ***** válasza:

Már az elején is lehetett tudni, hogy ez csak az üzletről szól nem a "védekezésről"

Soha nem oltattam és nem is fogok.

2011. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

18:41 megmutatnád ezt a statisztikát?


én 30 másik kismamával együtt voltam terhes és szültünk tavaly tavasszal, mindenki oltatott és minden baba jól van.

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18:41-es vagyok, linkelem a cikket: [link]
2011. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Terhesen sem oltattam, most se fogom se magam sem a kislányomat de még a családban sem nagyon tudok aki oltat...
2011. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én sem oltattam. Érdekes amúgy, hogy aki tavaly meghalt a H1N1-től és be volt oltva, az hogy fordulhatott elő... Szerintem nagy pofára esés volt, hogy legyártottak több millió oltóanyagot és nem dőltek be tömegesen az emberek. El akarják még sózni a maradékot, hogy ne legyen akkora bukás.
2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A vetéléses-statisztikás cikk egyáltalán nem releváns, mert nem a magyar oltóanyagot használják az USA-ban.
2011. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Illetve még a vetéléshez annyit hozzátennék, hogy antalvalit én egy sorba helyezem az mlm-es árusokkal, csak neki jobb a körítése. csak az a jó kozmetikum, amit ő árul, persze megfizethetetlen pénzért, és nagyon jó körítést tesz a többi lehúzására. Számomra hiteltelen, hisz csak a pénzért csinálja. Bocs, ha nem ért velem egyet mindenki, de ez van.
2011. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!