Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatni vagy szeretkezni...

Szoptatni vagy szeretkezni szerettek jobban? Egy cikkben olvastam, hogy az édesanyák többsége az előbbit kedveli jobban.

Figyelt kérdés
Gondolom sorba kellett rakni, vagy pontozni, nem tudom hogy jött ki az eredmény. Kiváncsi vagyok Ti hogyan gondolkodtok, melyik nyújt nagyobb intimitást.. Légy szíves azt is írd meg, hogy a baba mennyi idős ill. Te.
2011. máj. 10. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mindig azt, aminek éppen ideje van. Szoptatás közben eszembe sem jut a szex, és ez fordítva is igaz. Nem is értem ezt az összehasonlítást.
2011. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért szeretnek jobban szeretkezni mert ha édesanyák lesznek kevesebbszer jut rá idő. De nekem nem lehet összehaszonlitani az érzést.


Az egyikkel a szeretetem fejezem ki a párom felé,másikkal meg a közös gyermekünket táplálom.

Igy az intimitása is más.Nem lehet igy összehasonlitani hogy a legjobb barátomat vagy az életem szerelmét ölelem meg..Na de most megyek szoptatni:D:D 25/L

2011. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig azt, aminek éppen ideje van. Szoptatás közben eszembe sem jut a szex, és ez fordítva is igaz. Nem is értem ezt az összehasonlítást.
2011. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagyok enni szeretek jobban, nyáron 40 fokban meg jegesteát inni. Ha a gyerekemre nézek akkor szoptatni, ha a páromra akkor szeretkezni.
2011. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Enni vagy inni szeretsz jobban? Én se tudnám a kettőt összehasonlítani. Még az intimitás szempontjából sem. A szoptatás az rám és a lányomra tartozik, a szeretkezés pedir rám és a páromra.
2011. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én pl. utálok, mindig is utáltam szoptatni...úgyhogy nálam a szeretkezés a nyerő. :-)
2011. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D Az utolsón jót nevettem, ott a pont, mert tudott dönteni:)
2011. máj. 10. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát nálam is a szeretkezés a nyerő. Az egyik babámat 6, a másikat 8 hónapig szoptattam.Egyébként én nem tom milyen perverz állat vagyok,de nekem nagyon sokszor a szoptatás iszonyatos kedvet csinált a szexhez. Szerintem valami hormon,mert azért ha a mellbimbóm bizgálták soha nem voltam különösebben oda,szóval nem az miatt.
2011. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utóbbi.

számomra nem a szoptatásban teljesedik ki a baba felé az intimitás. azt ezer más dologgal el tudom képzelni és gyakorlatban is így van


én 26éves , baba 2 hónapos

2011. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én utáltam szoptatni és szeretkezni nagyon szeretek,így nekem is az a nyerő...
2011. máj. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!