Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok hozzá? Sarka Kata...

Mit szóltok hozzá? Sarka Kata és a gyerekdiéta?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy általában nem érdekelnek a "celebjeink", de ha ez igaz, akkor szerintem tuti nem normális dolog!


2011. jan. 31. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hányingerem támad ettől a nőtől. Minek ennek gyerek? És hol van ilyenkor a gyámügy?
2011. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Olvastam én is, és nem igazán tudok mit mondani. Eddig is sejtettem, hogy Sarka Kata igazi ostoba liba, de azért ez még nekem is túlzás.

Ha ilyen buta, sötét agyatlan p.csa, akkor sincs mit tenni, semmi közöm hozzá. De azért sajnálom azt a kicsit, kaphatott volna kevésbé idióta anyát is:(

2011. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tápszerben szakértő, de nem egy étkezésnél a "normál" adag az a 1,5 deci? Egy egész napra kicsit kevésnek tűnik.


Különben nagyon betegnek tűnik az egész, kikerekedtek a szemeim, amikor olvastam.

2011. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2011. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

másfél deci egy fél éves gyereknek? egy pár hetes baba is megeszik ennyit...

ezekhez bezzeg nem mennek a gyámügyesek...

2011. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Napi tápszer adagja másfél deci???? Ez hülyeség. Szerintem ez a cikk nem felel meg a valóságnak.
2011. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Bocs, nem láttam ezt a kérdést. Csak mikor elolvastam, nagyot néztem...és gondoltam gyorsan megkérdezem mi a véleményetek.

Én kész vagyok ettől, ha ez igaz...

2011. jan. 31. 13:25
 8/23 anonim ***** válasza:
hihetetlen...el sem hiszem hogy ilyet mert mondani és még le is írják, közzé is teszik...komolyan csak ámulok szegény kisfiú!!!
2011. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utálom a Sarka-Hajdú párost, de azért az ilyen oldalaknak mint a velvet azt se lehet elhinni amit kérdez. Szerintem ez a cikk alaposan ki van színezve.
2011. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én simán kinézem belőle!

Szomorú! Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket! Aztán ha Isten ne adja, nem fog rendesen fejlődni az a baba, hogy fog elszámolni a lelkiismeretével (ha van neki)??

Idióta, jó dolgában nem tudja mit csináljon!

2011. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!