Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után kell lecseréln...

Mennyi idő után kell lecserélni a cumit és a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Persze mosom,és sterilizálom őket,de van valamiféle szabály arra,hogy mennyi idő után kell lecserélni őket?Vagy nem kell?
2011. febr. 5. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom a cumit 2 havonta érdemes,az üveget meg ha karcos lesz vagy sérült.
2011. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha már kinőttek a babád fogai, akkor értelemszerűen gyakrabban. Elvileg minden használat előtt ellenőrizni kell a cumi állapotát, hogy ne legyen szakadt, kicsit meg kell húzni, ennél többet nem nagyon tehetsz.
2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
ha karcos, azért én nem dobnám még el, attól nincs baja, max. nem olyan szép, mint az új, de a kutya nem figyeli a cumisüvegeket :)
2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem a szépség miatt számit a karc...jesszusom

hanem mert nem egészséges,szerintem nézz utána...

2011. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha sárgul, szétrágja...
2011. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1 hónapja használjuk,kicsit sárgás az üveg és karcos is...Akkor kuka?
2011. febr. 5. 22:57
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

azért nem kell ennyire elképedni, el szoktam olvasni a használati útmutatókat mindig. 1. azért nem ajánlják a karcosat, mert nehezebb tisztítani, a gyerek ezerszer több bacit benyel a levegővel, mintha egy teamaradványos üvegből inna

2. a másik ok amiért nem ajánlják pedig az, hogy kiszivároghat a folyadék a karcos üvegből és a baba megsérülhet. Ennek pedig nulla esélye van, mivel tűzforró italt amúgy sem teszek bele, így a sérülés is kizárt.


Hogy szavaiddal éljek, Jesszus, hát nem tűnt fel, hogy fogyasztói társadalomban élsz, aminek elsődleges célja, hogy dobd ki és vegyél, dobd ki és vegyél örök körforgása?

2011. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd a karcosat ha szeretnéd,én amig tehetem megveszem az újat neki amint karcos lesz.

Nem kell mindig arra hivatkozni,hogy meg akarnak vetetni velünk mindent,egy csecsemőnél alap,hogy vigyázok az egészségére.De lehet nálad másképp megy és a pénz fontosabb.

Na minden jót neked.

2011. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Félreértesz, nekem a babám a legfontosabb és bármit megadok neki, de azért ésszel. Ügyelek a higiéniára is, de azért nem steril környezetben nevelem. Nem gondolkodunk egyformán, nincs ezzel semmi gond, csak úgy tűnt a válaszodból, mintha hülyének néznél és javasoltad, hogy nézzek utána.
2011. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja még annyit,hogy a higiénia nagyon fontos egy babánál,és nem hinném,hogy a levegőből is olyan bacit lélegez be,mint ami a cumisüvegben telepedhet meg,azonkívül a lenyelt baci az emésztőrendszerbe jut(babáknál ez nagyon érzékeny még),mig levegővel a tüdőbe szóval elég hülye a hasonlatod.

Kár hogy sokan nem igy látják,aztán sírnak ha beteg lesz a gyerekük.

2011. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!