Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő után kell lecseréln...

Mennyi idő után kell lecserélni a cumit és a cumisüveget?

Figyelt kérdés
Persze mosom,és sterilizálom őket,de van valamiféle szabály arra,hogy mennyi idő után kell lecserélni őket?Vagy nem kell?
2011. febr. 5. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Levegőlenyelés problémára meg külön lehet cumit kapni.

Még egy utolsó megjegyzés:már ne is haragudj de Te reagáltál az én válaszomra,holott nem Neked szólt,akkor miért akadtál ki?

Senki nem kötne Beléd ha Te nem szólnál bele más válaszába.

Na én tényleg végeztem,minden jót.

2011. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

1 hónapja használod, mosod, sterilizálod.

Ki ne dobd!! Semmi baja!

2011. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez nekem szólt, és erre válaszoltam:

"nem a szépség miatt számit a karc...jesszusom

hanem mert nem egészséges,szerintem nézz utána"

Akkor valami félreértés van, de nem is számít. Elbeszélünk egymás mellett.

2011. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Inkább te beszélsz el,kicsit fentebb olvass léci 22:42-es válaszodra gondolok.

Az elsőt én irtam,erre jött a 22:42-es válasz,(mivel más nem irt a karcról igy gondolom az enyémre reagáltál)

Remélem igy már érthető.

2011. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jajj!Én nem akartam ebből vitát! :(

Pihenjetek lányok! :)

Köszönöm a választ mindenkinek!

2011. febr. 5. 23:51
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,bocsi hogy a kérdésednél kezdtünk el vitázni.:)

Úgy látom más is harapós ma,nem csak én.:)

Tényleg nevetséges ez az egész vita.

Jó éjt.

2011. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Háááát, és vajon mitől lesz karcos egy cumisüveg? Szivaccsal mosod ki, az meg nem karcol. Számomra azért fura ez a dobd ki egy hónap múlva, mer én pl. minden egyes használat előtt sterilizálom, pedig 10 hónapos a fiam. milyen baci nyel?? 4 perc alatt megissza az üvegből a 220 ml tápszert és kimosom és megy vissza a sterilizálóba. nekem senki ne mondja azt, hogy ezek után a karcban maradt baciktól beteg lesz. hozzáteszem 2 db tommee tippee cumisüveget használunk 10 hónapja, a rajtuk lévő cumikat 2x cseréltem. soha semmilyen emésztési problémája nem volt hála Istennek. Tehát szerintem is lehet higiénikusan, több, mint egy hónapig is használni egy-egy üveget. És egyetértek azzal is, hogy fogyasztói társadalomban élünk, vedd meg jó drágán, de cseréld le minél többször, ez a cél.

Azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára se. emellett nyilván nem lehet mindentől megóvni a gyermeket, hisz akkor mitől fejlődne ki az immunrendszere??

2011. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

na oké, értem én, hogy karc, de milyen karc???? :D

az, hogy a külseje a táskában kicsit hajszálcsíkos lesz???

Vagy valaki tud olyan gyerekről, aki esetleg valamilyen éles tárgyal jól beleváj az üvegbe???????:D

Vagy késsel és villával kell sterilizálni???? Mert ezt eddig nem tudtam!!!!!!!

Na attól karcolódna az üveg, az tuti. de a mosogatószivacstól és a forró víztől nem hiszem, hogy karcos lenne.

Vagy ti fémdörzsivel mosogattok cumisüveget? Ugye nem! Akkor meg!!!??

Az én kisfiamnak a kedvenc cumisüvegét(mam) 3 hónapos kora óta használjuk, és persze van több is, de ez a kedvence(10 hónapos) Nem áll szándékomban lecserélni. Minden nap elmosogatom nuk babamosogatóval, és 1 héten 1x kifőzöm. kész. persze a gumi az 3 havonta cserélve van.

2011. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!