Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a babákat...

Mikortól kell a babákat vízzel, teával itatni?

Figyelt kérdés
Most 6 hónapos a kicsim, most kezdtük a hozzátáplálást. Eddig almát és őszibarackot evett.
2011. febr. 14. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hónaposan fogadta el a vizet,teát,aztán 2 hétre rá én otthon csavartam és átszűrtem a narancslevet.Azóta ezeket issza.Adhatsz neki ha elfogadja.Ha nem kéri az sem baj,mert ha szopik még és csak gyümölcsöt evett akkor ezek fedezik a folyadék igényét.
2011. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

forralt csapvízzel születése óta napjában többször megkínáltam!

egy-két kortynál többet, a hozzátáplálás elkezdése óta iszik.


gyümölcslevet ne adj neki innivalónak, az nem innivaló a babáknak hanem étkezés! narancs meg még allergizáló gyümölcs is, 1 éves kortól ajánlják. én víz párti vagyok, az oltja a szomjat, nem cukros és nem veszi el az étvágyát. esetleg pici teát teszek a vízbe

2011. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már a kórházban is adtak neki vizet,ugyhogy én is születése óta adtam neki!
2011. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi a hozzátáplálás után kezdtük vízzel itatni, amikor nagyon sűrű volt a kakija. pl.a főzelék után megkínálom pár korty vízzel, max 3x iszik egy nap, összesen lehet fél deci.
2011. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2011. febr. 14. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A Picim születése óta iszik vizet,igaz,hogy tápszeres baba,ezért,nem tudom,hogy az anyatejes babáknak mi a folyadékigénye. Szereti a vizet, nem is adok neki mást inni, csak üres hársfa teát,mikor beteg. Vigyázz a kész babateákkal és üdítőkkel,mert tele vannak cukorral,ami nemhogy felesleges, de egyenesen káros!
2011. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!