Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell, ha kell, a...

Mikortól kell, ha kell, a babákat itatni vizzel vagy teával?

Figyelt kérdés
Mi lassan 3 hónaposak vagyunk és tápszeresek. Eddig nem adtam neki semmit, csak a nagy hőségben egy kevés forralt vizet, meg az első 1,5 hétben mosoly teát. itt olvasgattam és láttam, hogy itatják a babákat. valamit rosszul csinálok? eddig úgy tudtam, hogyha lehet akkor ne adjak neki teát, csak ha ok van rá, például hasfájás.
2011. szept. 27. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

anyatejesnek csak a hozzátáplálással, 6 hótól ajánlott.


tápszerest előbb szoktak kínálni, de tudtommal csak a hőségben.

2011. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi tápszeresek vagyunk és pénteken lesz a babám 2 hetes.

a kórházban az első két napban csak cukros vizet kapnak, mivel akkor még nayon nincs tejcsi.nyugodtan adhatsz neki vizet.semmi gond nem lesz.én a csuklást is egy pár korttyal oldom meg.a jana baba vízet nem kell forralni ha 24 óra alatt elfogy a felbontott víz, de mivel mi mondom tápszerezünk nálunk elfogy simán, ami meg marad azt forraljuk.

2011. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyermekednek semmi baja se lesz a víztől, ha megfelelően felforralod, illetve babavizet veszel neki. Az én babám már a kezdetektől iszogat vizet az anyatej, majd később a vegyes kaja mellé. Melegben pedig szükséges is, hogy igyon. A legjobb, ha a vizet fogadja el, de ha nem megy akkor itathatod babáknak való teával vagy később gyümölcslével.
2011. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tápszer mellé mindenképpen kell víz, mert a tápszer csak táplálék és nem folyadék a baba számára szemben az anyatejjel, ami mind a kettő egyben. Kínáld sokszor vízzel, nagyon fontos neki!!!!!!!!!!!
2011. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres volt,de én az elejétől adtam neki teát.Igaz hasfájós is volt,de a tápszerre meg is szomjazik.Más mint az anyatej.
2011. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor innentől kezdve itatni fogom.
2011. szept. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!