Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatod a babád éjszaka...

Hogyan altatod a babád éjszaka, hogyan nappal?

Figyelt kérdés
5hósom csak cicin alszik el így viszont sokat eszik fáj a hasa nyűgös nem tudom mit csináljak.
2011. febr. 15. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én már nagyon régóta azt csinálom, h nézem az órát tudom mikor lesz álmos, ha idő van akkor berakom a kiságyába, és alszik is, este szintén, vacsi, fürcsi cici, és ágyikó alszik...semmi extra művelet, v hiszti, sírás....
2011. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most is, hisztizett kérte a cicit evett kicsit de már csukta is be a szemét. Elaludt letettem a kiságyba és kb 5 perc telt el és felébredt. Most mintha minden rendben lenne aztán már tudom hogy 20 perc múlva kezdődik előlről.
2011. febr. 15. 10:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam h úgyanúgy mellé fekszek mintha szopizna, csak cici helyett cumit kap. Ha elaludt akkor ott hagyom a nagyágyon és alszik tovább. Éjszaka úgyanez van, kiveszem a kiságyból ha megébred felveszem szopipózba csak cumit kap ha elaludt beteszem a cumival együtt a kiságyba.
2011. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két hónapos lányom nappal kb. 3 óránként eszik. Ehhez igazítunk mindent. A három órás időközökben eszik, utána cserélem a pelust, játszik/játszunk, és ha ásítozni kezd, beteszem a mózesbe, ott elalszik egyedül.


Este kézben alszik el, vagy evés közben. Ez azért alakult így, mert az esti alvás előtt többet van ébren, valószínűleg azért, mert akkor már mindenki itthon van és nagy a nyüzsi. Azt tapasztaltam, hogy ha nagyon fáradt, nagyon nehezen alszik el.


Éjjel, ha kel (nem mindig), akkor éhes, eszik és alszik tovább. Azt hiszem, szerencsés vagyok :))

2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most dél előtt egy kicsivel letettem magam mellé hasra és paskoltam a popóját volt nagy hiszti hörgés minden de megnyugodott és alut kicsit több mint egy órát. És láss csodát most játszik egyedül:) Utolsó: én is azt hittem szerencsés vagyok kb 3 hós koráig elvolt egyedül játszott szépen evett kb két hós korától átaludta az éjszakát és kb 3 hete minden felborult hisztizik,nem alszik nappal éjjel is felkel hozzáteszem biztos hogy nem éhes mert ha eszik éjjel egész de. csak kakál:)
2011. febr. 15. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Cici helyett próbáld meg cumival elaltatni!
2011. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy fogzás, de szerintem inkább a mozgásfejlődés miatt lehet, olyankor zaklatottabbak a sok új mozdulattól.
2011. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Cumit kiköpi nem kell neki de próbálkozom.
2011. febr. 15. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj másik fajta cumit!Nállunk az Avent csak úgy repült ki a szájából a MAM-ot meg szereti bár csak elalváshoz kell neki!
2011. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!