Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Milyen pelenkát vegyek? Mit használtok, mi vált be nektek és miért?

Figyelt kérdés
ne legyen túl vastag, ne eressze át a cuccot, ne engedjen el a ragsztó... Melyik ragasztós és melyik tépőzáras? Ha pampers, akkor premium care vagy inkább active baby? Vagy libero? Dm-es? Lidl-s? és még sorolhatnám a fajtákat...
2011. márc. 4. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nálunk a pampers volt a tuti! tescóban vesszük narancssárga csomagot 2000Ft, kb 2 hétre elég 1 csomag. talán 2X fordult elő h annyira telerakta h hátul a hátánál kijött, de nem volt gáz, vékony, és jól tart! viszont most már éjjel átázunk :S 9hós lesz, így váltani kell vmi jobbra, de nemtudom én se mi lenne a jó, és olcsó...
2011. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekünk a dm-es babylove a kedvenc.

jó áron van, tartja éjjelen át is a nedvességet. vastagabb mint a pampers, de legalább látszik, hogy papírból van. (a pampers 1x szétment a babámon, mindenhol zselés lett, mert attól tud vékony lenni, hogy valami por van benne ami nedvességgel találkozva zselévé válik. nem hiszem, hogy jót tesz a baba bőrének)


szerintem a 3-6kg a legcélszerűbb kezdésnek.

2011. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Pampers a legjobb. Nem túl vastag , nem pattogott ki tőle és az ára is jó . Mikor megszületett a kislányunk Pampers slip§play-t használtunk 2-es méretet . Nagyon jó , gumis. Mikor nagyobb kellett nekünk az activ baby jött be.
2011. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

úgy csináltam, hogy vettem kis csomag pamperst, liberót, dmest és rossmannos pelust. ja meg lidlöset.


mindegyikből van kis csomag, így ugyan nem éri meg de arra jó, hogy kitapasztald nektek melyik a jó.

most hiába sorolja fel mindenki mit használt, ez annyira baba függő!

nekünk 1esből az új pampers vált be, 2es huggis, és azóta pampers activ b., most már 5ös...

2011. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 2-es Huggies vált be.
2011. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Huggies és Libero newbornt vettem kipróbálásra.

A Huggiest alig vártam, hogy elfogyjon.

Azóta is a Liberot használjuk, mert nekünk csak az jött be. Lehet, hogy vastagabb, mint a többi, sokan erre panaszkodnak. Nekünk viszont tökéletes. Tépőzáras, hátul a dereka is gumis, valamint a tépőzárak mellett is.

2011. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekünk szinte bármi jó volt, de a pampersnél maradtunk. 1 es mérettel kezdtük, most 4esnél tartunk. újszülőttnek 1es a megfelelő szerintem.
2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ami bevált:

pampers sleep and play (vékony és nyárra pont jó volt a lányunknak, nem folyt ki belőle, pisit is tartotta, és olcsó)

baby love (szintén, bár merevebb és vastagabb, mint a pampers s&p, de már szilárdabb a kakija, de ezt nem használtuk újszülöttként)

tescos zöld pelus, szintén nagyon jó volt.


Ami nem vált be: libero. Sokan dicsérik, de valahogy nálunk nagyon nem volt jó, túl kemény és vastag, nem szellőzik. A tesco-s hasonlít rá, de az valahogy annyira nem volt merev nekünk.

2011. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
DM-es Babylove! Nagyon elégedettek vagyunk vele. Nem is vettünk még másfélét. Soha nem ázott át, az éjszakákat is remekül bírja immáron 15 hónapja. A bugyipelusa is nagyon jó (ha már nagyobb lesz a kicsid). Boldog babavárást, gyors és szép szülést!
2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel a pelenka kérdéssel.Kis csomagost vegyél több márkából és próbáld ki őket.

Nekem kezdésnél a színes tescos és a pempers jött be.Megjegyzem a tescos drágább mint a pempers:)

A liberonál imádkoztam hogy fogyjon már el.Mindenhol eresztett és nagyon kemény papiros a hatása.

Mindenkinél más a favorit.

2011. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!