Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy hallottam, hogy már...

Úgy hallottam, hogy már némelyik tápszert 3 éves korig felírja az orvos?

Figyelt kérdés
nem tudjátok pontosan melyiket?
2011. márc. 17. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Humana Baby Fit tápszert biztosan, ez AR - antireflux tápi, bukós babáknak. Dokinál kell rákérdezni, mert nemrég változtak a szabályok.
2011. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj de egy 3 éves gyereknek minek tápszer?ne érts félre én sem vagyok a híve a kora hozzá tápálásnak,sőt az én lányom 22 hónapos és még mindig szopik,de ezt nem értem!
2011. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallottál már tejfehérje allergiáról? Az ilyen babának/kisgyermeknek mit adsz, ha nem HA-s tápszert (anyatej híján)??
2011. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
n ekem koraszülött ikreim vannak nem három évesek csak 13 hónaposak,de eddig csak 1 éves korig írtak tápszert,tehát nekünk már nem írta fel,de most jött valami új rendelet.Az egyik babám még ha-s tsz.eszik,ami a boltokba 3000 ft neki meg van közgyógya,tehát az orvos ingyen felírja.
2011. márc. 17. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak.Egyikük bukós baba volt,ezért Milupa Milumil AR-t evett,esznek mindketten.Ezt szintén 3 éves korig felírják.Iszonyatos pénz lett volna ikrekre havi szinten a tápszer,tejital,ha teljesen áron kellett volna megvennünk.
2011. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eddig is felirta a doki 3 éves korig a HA-s és az AR-es tápszereket, nem változott semmi ebben.
2011. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak a mi orvosunk nem írta fel eddig?Majd holnap felhívom a dokinkat,és rákérdezek,mert ma nem tudtam elérni
2011. márc. 17. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk figyelmeztetnünk kellett az orvost,mert ő nem tudta,hogy felírható 3 éves korig.Szerintem ez újabb rendelet,és ők még az 1 évről tudnak,nálunk legalábbis Ar tápszer esetén így volt.
2011. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyerekem már 5 éves múlt, szóval rég volt, mikor 1 évest betöltve simán kapta tovább a HA-s tápszert... Szóval 4 éve minimum él ez a dolog.

Semmi papir nem kell hozzá, elég, ha a doki "gyanúsnak" itéli a gyereket.

2011. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a dokink mondta,hogy 3 éves korig felírható a tápszer.

Mi a Milumil HA1 Optimát ettük az elejétől fogva.Nagyon be vállt.Most 14 hónapos a kisfiam már nem kap tápszert,Nestlé Junior italt kap reggelente.

Ha beteg volt,csak a tápszert volt hajlandó megenni,semmi mást.Nekünk mindig 2 dobozzal írt ki a doki,1600ft. volt ha jól emlékszem.600gr egy doboz.

Még van egy teljesen bontatlan doboz ha kell szívesen odaadom.Csak írjál az e-mail címemre,ott megbeszéljük a továbbiakat.

2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!