Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket választanátok a...

Melyiket választanátok a kettő közül a következő szempontok alapján?

Figyelt kérdés

Tavaszi babának kellene,a súly nem számít,rossz útviszonyokra kellene,kombi kocsink van-így a méret se nagyon befolyásolható,de azért nem mindegy mert már van egy kisfiúnk,a bergonhoz külön kellene még vennünk bébihordozót.E kettő maradt,kérlek segítsetek tapasztalaitokkal.


[link]

[link]


2011. márc. 20. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy szavazat a másodikra:)
2011. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
második:)
2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
MINDEN körülmények között a második!!!!!
2011. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
második:-)
2011. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Húúú ez eddig elég egyértelmű?Ősszel nem lesz neki kicsi már a mózes,ha még nem tud ülni?Mármint a 2.-nak?
2011. márc. 20. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A fiam 7 hónapos koráig aludt a mózesben, és tök jól elfért. (utána már meleg volt, és nem bírta)
2011. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ranezesre masodik (mutatosabb), elolvasva hogy miket tud, masodik :-) Azt hiszem megvan a befuto, nem?
2011. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem bergon 2dx van, és csak ajánlani tudom, nem kinézet alapján ítélek. könnyen fordul, kényelmes a babának nagyon, remekül kilehet használni,nagy a kosara, a kisfiam április 6.-i. akkor még azért hideg volt, remekül bele lehetett dunsztolni a gyereket, nyáron pedig ízekre lehetett szedni, átjárta a levegő, nem kapott hőgutát a gyerek(le lehet szedni a fejrésznél egy réteget,a kupola alatt, és ott egy sávban háló van). most már egy éves lesz, és még mindig használom, nagyon szeretem. az egyik bolygó kerekem nekiállt nyikorogni, visszavittem, nem sz@aroztak, kicserélték mindkettőt. 2 év teljeskörű garancia van rá. én nem vagyok híve a 3 funkciósnak, így is úgy is kell később egy mini kocsi szerintem. A babahordozó szerintem nem mindegy milyen minőségű, nem mindegy miben utaztatom a gyerekemet, nekem fontos a biztonság, vettem egy concordot. szerintem ne csak a divat alapján válasszatok, mert most a 3 funkciós a menő.
2011. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2. :)
2011. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
második!
2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!