Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először babátokn...

Mikor adtatok először babátoknak: péksütemény, palacsinta, lekváros kenyér, bundás kenyér?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
6-7 hónapos korában.
2011. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lekváros kenyeret elég hamar, kis falatkákban, házi lekvárral - amiben nincs tartósító, és csak minimálisan szükséges cukorral lett eltéve, kb. 8-9 hónapos korában.

Péksütit - perecet, sajtos pogit, stb, szintén 8-9 hónapos korában kóstolt először.

Bundás kenyeret 11,5 hónaposan, azzal vezettük be a tojásfehérjét, palacsintát 1 éves kora után.

2011. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bolti lekvárt 1 éves kortól házit korábban

péksütit 9 hós kortól palacsintát is.

bundás kenyeret 1 éves kortól.

2011. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisnita ***** válasza:
Lekváros kenyeret már 8 hósan, bundás kenyeret is (csak sárgájával bundáztam) szórtam bele sajtot is. Péksütit nagyon ritkán eszik, nem is tudom mikor evett először... Utoljára kb két hónapja. Palacsintát egy éves kora után valahogy evett először.
2011. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Péksütit már most 6-7 hónaposan kap, mivel apuci pék :-) Így mindennap van friss péksüti.

Lekváros kenyeret még nem kapott, de már simán adnám neki, a bundás kenyérrel még azért várok, mert azért az zsírosabb.

2011. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!