Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg? Kisfiam 9...

Hogy oldjátok meg? Kisfiam 9 hónapos. Amíg elmegyek wc-re, főzni, mosógépbe bepakolni (ami kb.15-20 perc lenne) stb. hogy oldjam meg, hogy biztonságban legyen? Az ágyról lemászik, a föld nagyon hideg (pince van alattunk).

Figyelt kérdés
Járókán ill.utazóágyban gondolkodtam,de szerintem túl kicsi neki a tér.Ti hogy csináljátok?Köszi a segítséget.
2009. febr. 28. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarót tehetsz a földre, az felfogja a hideget és azon játszat is.
2009. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be addig az etetőszékbe,és adj neki valami érdekes dolgot,vagy amíg járkálsz énekelj is neki.A járókában tényleg kicsi a tér már,hiszem most már másznia kell,és próbálni kapaszkodni a bútorok mellett.Adj rá vastag nadrágot,és harisnyát,és úgy engedd mászkálni,vagy el kell gondolkodnotok valami vastag szőnyegen,hiszen az elkövetkező években még sok időt fog tölteni a földön játékkal.Meghát a papucsot sem veszi ám majd fel.:)
2009. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze úgy is próbáltam,de tényleg nagyon hideg a föld nálunk és félek,hogy amíg nem vagyok ott garázdálkodik....
2009. febr. 28. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a járókába szoktam ilyenkor tenni.Ennyi időt kibír benne.Utána ugyis kiveszem.
2009. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 9 hós,és ha nem alszik ilyenkor akkor jön velem.Mindenhová követ.Tehát ő "segít nekem".De ha tényleg hideg a föld akkor tedd be járókába,szerintem ennyi időt biztosan ki fog bírni.
2009. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a földön pokrócon ott merem hagyni, igaz, a nappali mellett van a konyha, így könnyen ránézhetek. Ezt meg is teszem sűrűn, mert nem lennék nyugodt. Ha a lakás egyéb helyiségeibe megyek, akkor beleteszem a pihiszékébe (bekötöm, mert volt már, hogy felült és ha nem vagyok ott, bizony kidől) és jön velem. Nem tudom ki hogy van vele, de van, hogy még ha pisilni megyek, akkor is ott trónol velem szemben a székében.... :)
2009. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is egybe van a nappali a konyhával,de az etetőszékben nyühög.Az ágyon szoktam hagyni játszani,mert ugye azt ülve szeret,de félek,ha nem figyelek oda egy pillanatra akkor lemászik.Hát igen,akkor úgy látom,hogy a földre kell kitalálnom valamit.Akkor szerintetek is hülyeség ilyenkor már járókát venni?Láttam még olyat(újságban),hogy elkerítenek a földön egy nagyobb részt,de gondolom ez nagyon drága.
2009. febr. 28. 11:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Járóka, de van olyan amit írtál, hogy kinyithatós, elemekből áll, és elkeríthetsz vele szobarészt is, barátnőmék olyant vettek, Lindam a márkája, netről rendelték, mert a brendonban drágább volt(mint minden), kb 24ezer. De később el tudod adni, ha már nincs rá szükség.
2009. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!