Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok mostanába valami...

Hallottatok mostanába valami új vírusról?

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre Kislányom arcán először piros pöttyök,foltok jöttek ki,a hasán,hátán is volt pár pötty ,mára már összefüggő piros folt van az arcán,ami néha változtatja az alakját.Reggelre már a hátán hasán is rengeteg pötty volt,a hátán néhol már egybeérnek a pöttyök.Voltunk a háziorvosunkhoz+bőrgyógyászhoz mind a ketten vagy vírusra,vagy arra gondolnak,hogy a betegségtől nem tudja annyira lebontani a fehérjét.Egy hete folyik az orra,a torka is piros volt egy kicsit,amire 1 hétig szedett sumetrolint.
2011. ápr. 14. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok, de:

Jaj, szegénykém....jobbulást nektek!

2011. ápr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok, ezt nézd meg, ezt most nemrég írta ki vki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


szerintem ez lehet...

2011. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lepkehimlő! 3 10-5 év közötti gyerekünk átesett rajta pikkpakk, 3 éves kor alatt viszont veszélyes. A parvovírus okozza.
2011. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

"Az ún. lepkehimlő az arcon pillangószárnyra emlékeztető kiütés után kapta a nevét. Ennek neve erithema infectiosum, amelyet egy ún. papovírus B-19 okoz. A betegség lázzal vagy láz nélkül indul, és a 14-17. napon megjelenik a típusos kiütés, ekkor már láz nincs. Az arc után a girlandos foltos bőrelváltozások a törzsön, végtagokon is megjelennek. Felnőttkorban a megbetegedés ritka, ilyenkor azonban szövődményként izületi fájdalom jelentkezhet. A vérképzőszervi megbetegedésben szenvedők fokozottan veszélyeztetettek. Ugyanígy a terhes anyák is. Korai szakban akár abortuszt is okozhat. Tehát a betegség fertőző, kismértékben felnőttek is fogékonyak. "

2011. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm,ezt a kérdést is én írtam ki
2011. ápr. 19. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
gyógyszer allergia nem lehet?
2011. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a skarlát jutott eszembe a tünetek alapján. Bár arra jellemző a piros, megduzzadt, ún. "málnanyelv" is.

Gyors gyógyulást kívánok neki!!

2011. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok..:-DD akkor jó!

Jobban van a kislányod?

2011. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!