Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok mostanaba a beteg...

Nem sok mostanaba a beteg gyerek? Valami virus van? Mehetek azert kozossegbe 6hos babammal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van vírus most. Én is beteg vagyok pl. Ilyen köhögős valami. De az az igazság, hogy mostantól március végéig jönnek-mennek a vírusok, influenza stb... Jobb ha hozzászoksz a gondolathoz. Az én gyerekem februárban született 2,5 éve amikor látogatási tilalom volt a kórházakban. Volt is 5 hetesen egy vírusos torokgyulladásunk. Most januárban születik a második gyerekem megint a legnagyobb influenza szezonban. :( Sajnos ez van, ezt kell szeretni.
2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van valami vírus, mert a gyermekem már 2 és fél hete nem jön ki a náthából, már nagyon utálom az orr szivatását, nagyon sajnálom a bébimet! Ráadásul 2 napja hőemelkedéssel/lázzal is küzdünk, nem tudom, mitől, mert semmit nem talált a dokink, pedig alaposan mindent megvizsgált nála! Torok, tüdő, fül, vérvétel, mindent! Remélem, már kifele jövünk belőle, mert nagyon sajnálom!
2011. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!