Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masszíroztátok a babátok? Ha...

Masszíroztátok a babátok? Ha igen, milyen módszerrel, milyen gyakran? Tapasztaltatok valamilyen változást a babán utánna?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én minden este fürdés után negyed órát masszírozom az egész testét és elég kötöttek voltak az izmai de amióta ezt csinálom nagyon szépen javult.4 hónapos múlt de már forog mind a két oldalra és napról napra új dolgokkal lep meg.Szerintem nagyon hasznos és nyugtató.

2011. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

6hetes kora óta hetente jön hozzánk babamasszőr,meg esténként én is átmozgatom.

gyorsabban és szépen fejlődik. na meg persze szereti a kényeztetést :) Most 7hónapos és már kapaszkodik állásba

2011. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én minden este fürcsi előtt, negyed órát kb. Vigyorog mint a vadalma. :) 2.5 hós
2011. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Masszíroztam 2 hetes korától kezdve. Nagyjából fél éves koráig tűrte, aztán ráunt, folyton elgurult előlem.

Én két helyről tanultam: a védőnőtől kaptam egy klassz kis kiadványt erről, és van egy masszőr csaj, aki babamasszázst is tanult, ő adott néhány praktikus tanácsot.

2011. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Mármint milyen változásra gondolsz?


2 hónaposan már kinyomta magát, de csak 4 hónaposan fordult hátról hasra.

Kicsit enyhített a hasfájásán.

2011. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb 4 hetes korától masszíroztam fürdés előtt 15-20 percig!Egyrészt hasfájásra is nagyon jó volt másrészt nagyon szerette a simogatást,tornáztatást!Tök meztelenre levetkőztettem,tettem alá egy gumilepedőt rá egy tetrapelenkát és az sem volt baj ha pisilt közbe!Ezt a bőrkontaktust nagyon szerette de én is kb 5-6 hónapos koráig tudtam csinálni mert utánna már forgott,izgett-mozgott úgy vettem észre,hogy már annyira nem érdekli!Én a youtoubon beütöttem,hogy babamasszázs és onnan lestem el egy pár fogást!

2011. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!