Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog, ha három és...

Normális dolog, ha három és fél hónaposan kúszni próbál és rettentően erőlködik, hogy ülhessen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha ő csinálja persze. gyorsabb ütemben fejlődik:-)
2009. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az enyém is ilyen volt. 5 hósan már stabilan ült egyedül. Ha ő akarja, hadd csinálja, erős baba, próbálgatja magát.
2009. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szintén 3,5 hós a fiam, kb. két hete hasból húzza fel magát, ülni próbál. Kitámasztottam párnával, stabilan ült, de akkor is hajolgatott előre, úgy hogy nem is ültettem tovább, úgy néz ki, az tetszik neki, ha küzdhet. Néhány napja a hasra forduláshoz is elég közel jár. Már eddig is sikerült neki, ha fogtam a kezét, most magától próbálgatja.

Ügyes babák!

2009. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 3 és fél hósan hasról hátra, 4 hósan már hátról hasra is fordult és korán felhúzta magát ülő helyzetbe. Amit magától csinál, azt csinálhatja, de pl. kitámasztani párnákkal ülő helyzetbe, mikor még nem ül magától, butaság!
2009. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Csecsemő ápoló van a családban, ő mondta, hogy ki lehet támasztani, mivel az pont úgy tartja, mint amikor a bébihordozóban ül. De mivel a baba akkor is mozogni akart, 5 percnél tovább nem volt kitámasztva.
2009. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak köszönöm.:)
2009. márc. 4. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!