Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testhelyzetben van a...

Milyen testhelyzetben van a babátok, amikor cumisüvegből etetitek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos, még nem ül, háton fekve kapja a cumisüvegből az ételt, jó így?
2011. ápr. 20. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 9 hónapos lesz, és félig döntve szeret cumisüvegezni, van "cucáspárnája" amire fekszik ha eszik :)
2011. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se, akkor se, ha látszólag semmi gáz, szóval nem ökrendezi vissza meg nem nyel félre.Az én babám 2 hónapos, egyértelműen nem ül még, de ha néhanapján ( nem rendszeresen ) cumiból kap, a karomra fektetem és ülő pozícióba helyezem, gyönyörűen tud enni.
2011. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen ugy is jó, de ajánlatos mindig a kezedbe tartani amig eszik.
2011. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mielőtt felhoznád, hogy hát a gerince?, védőnő és az orvosa szerint is jó ez a pozíció, nem megy tönkre a gerince, ha rendesen alá van támasztva, a te 6 hónaposodnál meg pláne nem!
2011. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém szeretett úgy enni,hogy az ágyon ültem ,megtámasztott háttal,láb támasztva.ő meg rajtam háttal félülő helyzetbe evett.de már 9 hós és egyedül eszik üvegből fekve.
2011. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!