Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt ajánlanát...

Milyen márkájú cipőt ajánlanátok első lépés cipőnek a babámnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos. Már feláll, tologatja a bébitaxiját egyedül. Úgy érzem, hogy már eljött az ideje, hogy vegyek neki egy olyan cipőt amiben kint is tud lépegetni. Tudnátok valamilyen márkát ajánlani ami jó és nyíregyházán is elérhető? Ja és ami fontos, hogy az ára ne legyen csillagászati összeg mert mivel jön a nyár szandi is kellene. A siesta cipőket nagyon jónak találom csak szerintem nagyon drága. Esetleg ha tudnátok ajánlani valamilyen más jó márkát azt megköszönném.
2011. ápr. 26. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekünk Maus volt télen, amiben elkezdett járni az utcán, pár alkalom volt csak, mert jött a jó idő, mire ténylegesen járt. Akkor superfitet vettünk neki, 1,5 hónapja már azt hordja, nagyon jó szerintem. Könnyű, hajlik a talpa, kívül belül bőr, és nincs benne harántemelő. Én kertészkedni, vagyis játszózni is ezt adom rá, hiába 9500 volt, hisz azért veszem neki a drága márkás cipőt, hogy jó legyen a lábának. Akkor minek vegyem, ha legtöbbet kínaiba járna, merthogy játszózni járunk a legtöbbet. Nem teszem el ünneplősnek, mert mire hordaná 5-6-szor, addigra kinövi. Így úgy növi ki, hogy közben használja is. Később is superfitet veszek, vagy elefantent. Hasonlónak tűnnek.

A superfit cipője velúr, az orra bőr, de mondta is az eladó, hogy max a bőr orra fog lekopni (nem lesz olyan szép mint új korában) de tisztítható. Motorozáshoz pedig cipővédőt fog kapni.

2011. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 27. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!