Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első cipőt vettél...

Milyen első cipőt vettél gyermekednek? Márkát is írjatok, és tulajdonságokat!

Figyelt kérdés

A Falcon, Elefanten és a Bopy cipők jók? Van ezek közül nektek valamelyik?


Így április vége felé milyet érdemes venni, zártat, nyitottabbat?


2011. ápr. 26. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én elefantent vettem. Fontos volt, hogy legyen kívül belül bőr, tartsa a bokáját, és ne legyen benne harántemelő. Ezeknek a kritériumoknak megfelelt az elefanten.


Most még mindenképp zárt cipőt vegyél, nyárra meg majd szandált.

2011. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bobby Shoes, Deichmannból,4000 ft volt.Nekünk nagyon bejött, strapabíró, szépen tudott benne menni a fiam.Most a szandálja is ilyen, remélem ez is beválik.
2011. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elefanten volt tavaszra(ez zárt cipő),aztán nyárra vettünk Asso szandált.Mindkettőt nagyon szerette a lányom.
2011. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Siesta volt mind a két lányomnak az első cipője. Könnyen hajlik a talpa ahol kell és magasan fogta a bokáját. Újat vettem a picinek is, nem adtam oda a régit, még otthonra sem.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elefanten van neki, könnyű, puha a talpa, nincs haránt emelője. Nyárra is ilyet szeretnék, de bajba vagyok, mert semmi jót nem lehet kapni.
2011. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10 éve és 1 éves is Siestát.
2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Clarks márkájút: [link]

Szerintem a piciknek ezek a legjobbak, a nagyfiamnak is volt több Clarks cipője, mindet nagyon szerettük.

2011. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pediped-et. Könyen hajlik a talpa. 11hónapos a fiam, 2 hete hordja, úgy megy benne mintha nem lenne cipő a lábán. Nagyon bevált nekünk.
2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak pici a lába :-),így csak reménykedek,hogy nyáron jó lesz rá a pediped-es szandál. Most kezd lépegetni,így zárt cipőbe Elefantent vettünk.
2011. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lényeg h tartsa a bokáját,szóval ne vegyél neki nagyon lapos szandált nyárra,vagy papucsot,csámpi lesz tőle,tudom h az a divat de ienkor még oda kell figyelni, féltestvérem 5 éves és lehet neki venni 3 havonta a 15eft-os gyógycipőt amiatt mert nem megfelelő cipőt hordott.én majd csak szandált veszek a fiamnak nyárra, deichmannba láttam jó kis szandált az orrán is volt bőr rész így nem a lábúját üti meg/horzsója le
2011. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!