Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a tegnapi nagymamá...

Mit szóltok a tegnapi nagymamához? Ez egyszerűen szörnyű, ami történt a 3 éves kislánnyal, hogy kiesett a 9. emeletről a nagymama meg aludt!

Figyelt kérdés
Mit szóltok a tegnapi nagymamához?Ez egyszerűen szörnyű,ami történt a 3 éves kislánnyal,hogy kiesett a 9.emeletről a nagymama meg aludt!
2011. ápr. 28. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Állítólag éjjel dolgozott, azért aludt.
2011. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

2.5 az a 3 mármint a kislány kora.


Csak annyit tudok hozzászólni hogy megint bebizonyosodott a gyerekhez néha két szem is kevés.


a nagymama a büntudattal lehet nem fog tudni együtt élni és bár nem ítélem el az édesanyát mert nem fair de nem hagynám a gyerekemet még ingyen se ! egy olyan ember felügyeletére aki nem tud rá figyelni mert fáradt .v más miatt nem 100% figyel rá.


szóval pár szóval csak annyit hogy nagyon sajnálom a kicsit és NINCS MENTSÉG!!!


ha ítélet lesz belőle nem lesz precedens értékü - sajnos - de talán nem is ez a fontos hanem elég büntetés lesz a tudattal együtt élni hogy hibáztak - mindketten! -

2011. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
az hogy éjjel dolgozott az nem menti fel a felelősség alól
2011. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

első

csak azt nem éretm, hogy nincsenek szülei?

Ha dolgozik a nagyszülő éjjel, evidens, hogy nappalra nem bízom rá a gyereket.

2011. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
bárkivel megtörténhetett volna
2011. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
velem nem hiszem
2011. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy írtad is, borzasztó, hogy megtörtént. Nagyon sajnálom a kislányt, de a szülőket és a nagyszülőket is. Szörnyű lehet a tudat, hogy csak oda kellett volna figyelni a gyerekre, és akkor nem történt volna baj. Az előttem válaszolónak csak annyit, hogy van olyan sajnos, hogy nincs választásod, muszáj rábíznod a gyerekeidet valakire, akit nem érzel olyan ügyesnek, gyorsnak, fittnek, mint magadat. Én tegnap adtam hálát az Istennek, hogy nem történt semmi bajuk a gyerekeimnek amíg én kórházban voltam, és a nagymamájuk vigyázott rájuk. Tudom, hogy szegény Anyukám már nem a régi, fáradt, felületes olykor- olykor, de nem volt más választásom. Ja és még egy: én nem török pálcát senki feje fölött, majd esetleg életem végén, ha addig nálam nem történik semmi baj senki gyerekével.
2011. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Bár ez kb. ugyanolyan rizikó mint a bölcsi v. ovi mert a gondozónő is lehet kialvatlan történhet úgy is baleset de itt az édesanyának lett volna esze hogy időben kiszáll és azt mondja hogy kösz ne vigyázz rá.
2011. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
én se török pálcát nem bántanám a mamát se szóval se máshogy. de a büntudat elég büntetés.
2011. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Most nem azért, de ki nem aludt még el a gyerek mellett? Tényleg soha de soha nem voltatok annyira kimerültek, hogy amíg a gyerek játszott, ti elszunyáltatok? Ítélkezni a legkönnyebb. Épp elég baj nekik, hogy meghalt a lányuk/unokájuk! Én ugyan családi házban lakom, így kizuhanni egyik se fog sehonnan, de bizony (lehet kövezni) volt, hogy elbóbiskoltam a gyerek mellett.
2011. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!