Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket vegyem...

Melyik etetőszéket vegyem ezek közül?

Figyelt kérdés

10 hós, stabilan ülő kislányomnak nézem ezeket:


[link]


[link]


[link]


Kérdés a Haucknál - mivel inkább csak karfája, mint tálcája van, hogy tud belőle majd egyedül enni a gyerek? Oda lehet húzni olyan közel az asztalhoz, hogy arról egyen?


Ha majd rajzolgatni fog, tud ezekben is majd, vajon?

Olvastam, hogy nem árt, ha van pereme a tálcának, hogy ne potyogjanak le a dolgok. Ezeknek mondjuk nincs, de műanyagot nem vennék.

Vélemények?


2011. ápr. 28. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb ezeknél a stabilítás.

ès hogy alul ne tudjon belöle kicsúszni, vagy ha feláll benne ne tudjon belöle kiesni vagy eldölni a székkel.

mivel mondod hogy késöbb is szeretnéd használni, az azt jelenti hogy mikor 2-3 éves már egyedül fel tud mászni rá (igénye is lesz rá), úgy hogy ne kelljen attól félni hogy feldöl a székkel.


nekünk stokke van és ez rettenetesen stabil, megpróbálatam az én erömmel feldönteni valamelyik irányba de nem ment.


Szomszédnak hauck van az is nagyon stabil ott is többször láttam mikor a gyerek felmászott.


a stokkének nincs tálcája, amit nem tartok túl jónak, d eoda huzzuk az asztalhoz és úgy eszünk, ha meg etetem akkor nincs rá szükség.


ültesd bele és próbáld ki, csak úgy tudod eldönteni, hogy biztonságos-e.

2011. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

És a szomszédod hogy oldja meg, hogy egyedül enne a babája? Ez érdekelne a Hauck-nál, hogy mivel nincs saját tálcája, oda lehet-e úgy húzni az asztalhoz, hogy a gyerek kényelmesen tudjon onnan enni?

(Az a gond, hogy netről rendelném ezeket, de lehet, hogy elnézünk a Kikába, csak kipróbálni...)

2011. ápr. 28. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Innen az Ágnes vagy az Antos fa


ezek sokáig használhatók, mert szétszedve kisasztal+szék lesz, még egy négyéves is elrajzolgat benne/rajta. Tapasztalat :)

2011. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló volt,de egy bajom volt vele és gyorsan el is adtam,mégpedig az,hogy nincs a tálcának pereme,így minden kaja egy mozdulattal a földön landolt:(((

bocsi,hogy nem a kérdésre válaszoltam!!!

2011. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


Amit itt belinkeltek ilyen volt a szomszédnak elöször. Ez neki addig volt szuper míg a gyerek nem akarta magát önállósítani. kb 2 éves koráig. addig ö rakta bele és vette ki. Aztán kinötte, nem méretre hanem funkcióra. habár az unokahugomnak is ilyen volt és ö 3 évesen kimászott belöle meg bele is de a szivbaj kerülgetett mikör döl fel vagy esik le róla, mert szerintem nem volt stabil és a lába bárhol bele akadhatott.

a hauck-ra olyan természetesen mászik fel, ök már oda huzzák az asztalhoz.

2011. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!