Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! "Felköszöntött"...

Anyukák! "Felköszöntött" benneteket pici babátok ma reggel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Kicsi drágám 6 hónapos lesz, igaz még nem ksözöntött fel, de látom hogy apácska nagyon készül valamire. Már várom!!!:):)

És téged????

2011. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezért is tettem idézőjelbe a felköszöntést :) Hát miután rájött reggel, hogy a pici még nem tudja, hogy ma anyák napja van, elfutott virágért :)
2011. máj. 1. 09:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap megkaptam a virágom.bár 2 évesem azt mondta boldog születésnapot:)
2011. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam egy nagyon szép hófehér cserepes korallvirágot. Kisfiam 19 hónapos, jött oda hozzám Apával, és mondta a virágra, hogy ANYÁÉ, ODAADOM. :)) Olyan aranyos volt. :))
2011. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Én is tegnap kaptam a pici fiamtól virágot.

Apa azt mondta, hogy megkérte rá a kisbabánk, mert ő még nem tud elmenni érte.

6 hetes a szemünk fénye :)

2011. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%

Én első anyák napjára, vagyis mára, először kaptam egy viccet: "Jaj neked is kellett volna venni valamit!" Ez nekem nagyon nem jött be. Majd miután elsírtam magam, elment virágért a férjem és közölte, csak vicc volt, és nem így tervezete.

Ennél rosszabbat nem kívánok senkinek.

2011. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Azt elfelejtettem írni, hogy tudta, hogy anyák napja lesz, mert készítettem a nagymamáknak ajándékot. Látta is. Tudta mennyire fontos nekem.
2011. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
_Igen, felköszöntött, legalábbis én annak vettem. sajnos éppen csak annyi pénzünk maradt hogy kedden ki tudjuk fizetni a pici gyógytornáját, de tegnap voltunk vásárolni és én egy kis fererro rochet kértem "apától". közben a két nagyinak és magamnak is csináltam sólenyomatot a baba egyik kezéről és egyik lábáról. mindhármat kiszineztem, a két nagyszülőé téglalap, az enyém kör alakú. Ezt kaptam meg a 9 hónapos lányomtól és apukájától a csokival.....hát azért így is elérzékenyültem és könnyes lett a szemem.
2011. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Brigitta04 ***** válasza:
26%

Szia.

Mi külön vagyon az apukájával,kétlem,hogy eszébe jutna a mai nap.Vagyis csak az irányomba,gondolom az édesannyát felköszönti.Akármi rossz is van köztünk azért pokoli fájdalom:(

De édesanyám jött az kisfiammal a kezében egy szál vörös rózsával.Akkor nem de utána sírtam.

2011. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mivel egyedül nevelem, és egy éves, nem köszöntött fel, de ha majd ovis lesz bepótolja. Akit felköszöntött apa segítségével annak jó érzés lehet.:-D
2011. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!