Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan "bababarát" szálloda...

Van olyan "bababarát" szálloda, ami nem olyan drága, mint a Kolping hotel? Olyan helyre szeretnénk menni, ahol a 1,5 éves kisfiunk egy külön helységben tudna aludni.

Figyelt kérdés
Nem kimondottan külön szobára gondolok, hanem egy tolunk picit elszeparált részre, mert 2 hónapos kora óta külön alszik és a jelenlétünkben el sem tud aludni, mert felpörög tőle, egyedül szereti ő ezt megoldani.
2011. máj. 3. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hotel Siesta-Sopron.Ott volt a családi szoba,2 helység.Nem is drága.
2011. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, mert tegnap kértem árajánlatot a Kolping-ban, és hát iszonyat drága... Lenne rá keret, de inkább felújításra költök, a nyaralást meg jó lenne olcsóbban kihozni.
2011. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hunguest Hotel Galyatető. Szerintem nagyon szuper gyerkőccel - bár mi még nem azzal voltunk, de nagyon sok ici-pici csöppség szaladgált ott.
2011. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!