Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba ruha eladásában tapasztal...

Baba ruha eladásában tapasztalt anyukák, mennyiért lehet darabját újszerű, szép, egyszer, vagy még egyszer sem hordott rövid ujjú baba pólókat bizományiba bevinni? Hogy ő is és én is viszonylag jól járjak.

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos csak pár száz forintért. Te akkor jársz jobban, ha vagy a jofogas.hu-n (ingyenes) vagy a vatera, teszvesz.hu-n eladod.
2011. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiába szép állapotú, néhány száz forintnál többért nem tudod eladni.
2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha a neten hírdetném meg, szerintetek mi lenne kb. a reális ár? 500Ft az még elfogadható a jó darabokért? A többi meg mondjuk 300Ft?
2011. máj. 22. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vaterán, hogy hasonló holmikat mennyiért árulnak, annál többet nem kapsz érte, még ha többet is ér valójában.
2011. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én most potom pénzért 50 Ft/db ért vettem a neten nagyon szép hibátlan polókat. 80-86osokat. Plitteres, átlapolos, stb. De ez alkalmi vétel volt. 300 nál többért nem vennék. Kinéztem most két nagyon szépet 400 Ft db-ja nagyon vacilálok rajta, pedig különlegesek, egyedi darabok.

A boltban is inkább az akciósakat veszem.

2011. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!