Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan baba akit...

Van itt olyan baba akit műtöttek a klinikákon és csak rövid ideig volt altatásban?

Figyelt kérdés
kb:15percig.Reggel 3-kor szopizhatna utoljára,majd reggel 7ig utána már csak tea vagy víz.Mikor ehetett utána a baba?Hogy bírta az éhségérzetet?Reggel műtenék,d.u már jöhetünk is haza.
2009. nov. 10. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, az én babám álélte már ezt az "élményt", bár őt nem műtötték. (Akkoriban én is tettem fel egy ilyen kérdést, sajnos nem jött rá válasz azóta sem. Gondolom nem gyakori esemény...)

Éjjel 3-kor adhattam enni neki utoljára az altatás előtt. Utána már semmit, még vizet sem kaphatott. 8 órakor kellett lejelentkeznünk az osztályon. Fél 11-kor altatták, vagyis inkább bódították. Kb. 3 órakor ehetett újra, de csak 100 ml-t engedtek. Aztán 5 órakor újból ehetett. Addig ott kellett maradnunk, mert infúzió ment a lábába és figyelték, hogy hogyan ébred magától.

A saját érzéseimet nem írnám le....

Nagyszerűen viselkedett. Nem sírdogált, hogy éhes lenne, mintha szegénykém tudta volna, hogy úgysem kaphat. Lefoglaltuk, játszottunk vele és elég sokáig tartott az is, hogy felkészítették.

Kitartás nektek is, hamar lezajik meglátod! Pörögnek az események és véget is ér. Minden jót kívánok!

2009. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Jan11-én fogják műteni,de én már most aggódom miatta:S Az altatás miatt és,hogy hogy fogja bírni,hogy nem ehet.
2009. nov. 10. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!