Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek indult be szülés után...

Kinek indult be szülés után egy évvel a fogyás? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
Egy éve szültem, soha nem volt gond a súlyommal. 170 cm és kb 60 kg voltam (36 méret). A terhesség utoldó 3 hónapjában kb 25 kg híztam, összesen 35 kg plusszal mentem szülni. Nem tudom, miért jött rám fel ennyi súlyfelesleg, mert tényleg nagyon odafigyeltem, de még a "levegőtől" is híztam. Azóta is folyamatosan kínzom magam, koplalok, sportolok, fogyasztó kezelésekre járok, de semmi eredmény! Szülés után egy hónappal 76 kg lettem, és azóta is annyi vagyok. Már rettenetesen érzem magam, nem tudom, miért nem fogyok le, tényleg mindent megtettem! Szülés előtt elég volt, ha egyszer nem vacsoráztam, és azonnal lement 2 kiló. Soha nem volt gond a súlyommal, bármikor bármit megehettem. Ma már csak emlék, hogy jóízűen megegyek egy szelet vajaskenyeret. Most elkezdtem egy 10 napos léböjtkúrát, ha ez sem segít, nem tudom mit csinálok magammal. Kérlek írjatok, ha van köztetek olyan, akinek szülés után egy évvel indult be a fogyás! Bocs, ha túl hosszúra sikerült, de nagyon kivagyok!
2011. máj. 23. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

Én nem sprotolok, egyszerően kevesebbet eszem és fogyok.

2011. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
A párodat rúgd tökön olyan erővel, amilyennel csak tudod, majd egy félórás ordítás keretében mondd el, hogy mennyire rohadtul nem érdekel az exfelesége, és ha ő annyival jobb, akkor menjen vissza hozzá, és legközelebb szüljön ő magának gyereket a s.eggén át, ha ajánlhatok valamit.
2012. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudom hogy baromi régi 9 éves kérdés...de ugyan ebben a cipőben járok. Fél éve szültem , szénhidrátot számolok, mégsem moccan meg a mérleg lefelé. Elegem van..hormon zavarra gondolok. Vagy még a pajzsmirigy lehet gyanús hogy ott van a bibi. Aki így van szerintem hogy hónapok óta Sport és diéta ellenére sem fogy szülés után, az vizsgáltassa ki magát ezekre én azt mondom.
2021. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló. Amíg szoptat egy nő nem nagyon fogy,mivel a lehetető legtöbbet tartalékolja a szervezet zsírban. Ezt sokan nem tudják, vagy elfelejtik. Nem kell aggódni idővel visszáll minden.
2021. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én csak egy hónapig tudtam szoptatni mind két gyerekemet. Egyszerűen 0 tejem volt. Szó szerint semmi.. pedig irtó ügyesen szopiztak volna..na de mindegy bla bla . Nem ez a lényeg) Szóval olvastam több helyen is hogy szülés után rengeteg nőnek lesz pajzsmirigy zavara akár egy évig is..Van hogy spontán megoldódik és vissza áll. De van akinek nem. Hát egy 2 éves és egy fél éves gyerekek anyukája vagyok és kínkeservesen bármit teszek nem mennek le a kilók. 28 éves vagyok. Világ életemben 45 -50 kiló voltam. Most meg vagyok a 157 cm hez 67. 😑 Csodás...
2021. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!