Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális viselkedés ez 6...

Normális viselkedés ez 6 hetes babánál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes. Amikor ébren van sokszor nyugtalan. Kézben, babakocsiban, hordozókendőben egészen jól elvan. A bébihintában is elnézeget 10 perceket. De ha mondjuk leteszem az ágyba, vagy a kiságyába, akkor néhány másodperc, perc múlva nyűgösködik, sír. Játszani effektív még nem tud, ha nincs "aktívan" foglalkoztatva, akkor nyűglődik. Normális ez így? Kezdő anyuka vagyok. :))
2011. máj. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az!Az én kis csajom is ilyen volt!Most se egyszerű, de így hogy már lát és felfedezte a kezét kicsit könnyebb lett nekem! :)

Én az elején még pisilni sem tudtam ordibálás nélkül!! :D

De egyébként lehet fáj a pocija, és ugye olyankor anyánál a legjobb!! :)

4Hós bébis, 23 éves anyuka

2011. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális!Nem régen váltatok szét!Vagy hiányolja a közelséged, vagy tényleg hasfájós.Az én lányom is az volt, és ilyenkor nagyon nem tetszett neki, ha letettem az ágyába.És mikor ennyire pici volt, még bukott is.Volt, hogy arra mentem be, hogy úszik a haja a felbüfizett tejben.Nem lehet, hogy bántja a büfi a pocakját? Próbáld meg elringatni, az én lányom ennyi idősen még nagyon igényelte a dajkálást.
2011. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az enyém is ilyen. szüetése óta sokszor kézen volt,megszokta-és mert így a legjobb-csak kézen szeretne lenni :( fárasztó,de mi rontottuk el :( kitartás! :) 10 hónapos kislány anyukája
2011. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi teljesen normális


szüksége van a közelségedre ez az egyik no meg a kicsi babák jobban szeretnek egy meleg kis fészekben lenni mint a hordozó kendő

az ágy nekik túl nagy nem érzik biztonságban magukat

majd változik amint nagyobb lesz .-)

2011. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,de a kiságyba csak aludni rakd be,szokja meg,hogy a kiságyba csak alszik.
2011. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!