Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok babátokkal...

Meddig használtátok babátokkal a mózeskosarat a babakocsiban (ha szerette a baba)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Most 3 hónapos, de már 1 hete nem használjuk. Utálja már, mert nem lát ki belőle, ráadásul nagy baba, kényelmetlen is már neki. Eddig imádta, mindig elaludt benne. Most meg csak ordít, amíg ki nem veszem. :(
2011. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi 15 hetesek vagyunk és már én is gondolkodtam ralyta hogy kiveszem a kocsiból!
2011. máj. 27. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:

4 hónapig használtunk, de igazából 3 hónapos korától üvöltött benne, így nem sokat használtuk!

De nem mertem átenni a sportrészbe, csak 5 hónaposan. Na azt már szerette, mert kilátott belőle!

2011. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont most kezdtem el nézegetni a könnyű, esernyőre csukható sport kocsikat. Azt picit meg tudom emelni neki, és akkor kilát belőle.
2011. máj. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Arra pár hónapra tök felesleges mózes, sokkal egyszerőnbb venni egy vízszintesig döntehtő babakocsit.

És akkor nem kell lecserélni fél éves koréban.


nekem 2 éve ugyanaz a babakocsim van.


A TS viszont egy nagyon jó megoldás.

2011. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7 hetes koráig!!! Utána nem viselte el, bébihordóval jártunk sétálni, majd 5 hónapos korától a sportrésszel (megdöntve még). Szóval nekünk fölösleges volt 3in1 babakocsit venni - de hát utólag már könnyen okos az ember...
2011. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapos koráig, mivel a babakocsit alvásra használta:)

Utána már melege volt benne:)

2011. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 hónapos koráig használtuk, az utolsó hónapban ha ébren volt, akkor szinte csak mindig hasonfekve támaszkodot, hogy kilásson, menetiránynak háttal volt a kocsiban:)

Amúgy szerintem sokkal praktikusabb a mózes míg megtűri, mert a mózesben nem kell csatolgatni örökké a derekát. Legalább is nekem annyira bénán ment 6 hónapos kora után, sosem ott volt az öv ahol kellett volna, ráadásul a vállpántot meg aztán lehetetlen egy fél éves babára csatolni. Dőlt jobbra, dölt balra, sajnáltam, hogy kinőtte a mózest.

Na, azóta sincs a válla bekötve, de nem is esett ki soha a lányom a kocsiból, pedig virgonc:)

2011. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!