Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól (hány hetes) használt...

Mikortól (hány hetes) használtátok a pihenőszéket és mennyit volt benne egy nap kb a baba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán 2-3 hónapos korától, amíg ki nem nőtte(kb 10 hónapos koráig). Nagyon szerette sokat volt benne.
2011. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb 2 hónapos korától talán 8-9 hónapos koráig, én is szerettem és a baba is! lehet össz-vissz napi egy órát volt benne, de nem tudom pontosan...
2011. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én kisfiam csak 3 hetes.De csak max 20-30p volt eddig benne.Nem árt vajon?Neki nagyon tetszik.
2011. okt. 12. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem árt neki.

Enyém is újszülöttől volt benne, kb 5 hónapig, mert utána kimászott belőle.

2011. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapos korától használjuk, játékra vagy ha sírt, és már nem tudtunk vele mit kezdeni. A pihenőszékben jól elvolt fél órákra. Mostanság benne etetem. Benne aludni nem hagytam az ülés miatt, bár 1-2-szer benne aludt el.


De barátnőm rengetegszer beletette a babáját, már pár hetesen, és a kislány 5 hósan maga hintáztatta -lökte benne magát.

7 hós kislány anyukája

2011. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire lehet fekvőbe tenni a tied. a mienket teljesen. mi 1 hós krától használjuk napi kb. 3*15 percre.
2011. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hetesen használtuk először. Sokat van benne,amíg elvégzem a dolgom...ortopédust megkérdeztük, nem árt neki! A hordozó sem! Most 4 hós! :)
2011. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!