Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy kisfiam...

Mitől lehet, hogy kisfiam alvás közben végig köhög, taknyos az orra, napközben meg semmi baja? Allergia?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, szerintem inkább nátha. Napközben 1-2-szer azért le kellett szívni az orrát, de ő is csak alvás közben köhögött, gondolom, fekve jobban irritálta a torkát az orrváladék, vagy kiszáradt a torka. Párologtass, ha száraz a levegő, és ha már lehet, adj neki babáknak való lándzsás útifű szirupot. Én még Calcimuscot és Cebiont adtam neki, kb. 2 hétig tartott, mire szép lassan elmúlt a köhögés.
2011. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló van napok óta. Köhögni nem köhög, de folyik az orra. Néha a szeme is kicsit váladékos, mintha kötőhártyás lenne, de nem az. És nappal semmi baja, csak reggelre ilyen.
2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a kiságyban csinálja? Esetleg én megnézném a matracot (már ha nem kókuszmatrac), 1 nap szellőztetés, alapos porszívózás. Nálunk is volt hasonló dolog, a kiságyban sokat köhögött, mikor megnéztem a matrac alját, tiszta penész volt, amit nem is gondoltam volna. Azt ki is dobtam, vettünk egy normálisat, azóta nincs ilyen gondja.


Nátha szerű tüneteket -orrfolyás, köhögés- okozhat még fogzás is.


Nem írtad, hogy milyen idős a fiad és mióta tart a dolog.


Ha minden ilyesmit kizártál, és elhúzódna vagy már látod rajta, hogy zavarja az alvásban, azért én megmutatnám dokinak, bár nem vagyok az orvoshoz rohangálós típus, de egy elhúzódó dolognál már elvinném.

2011. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott ilyen lenni, a dokinő szerint az orrváladéktól köhög vízszintes helyzetben. Mi is calcium ampullákat kaptunk, 1-2 hétig szokott tartani.
2011. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!