Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 9 hós babám...

Miben altassam 9 hós babám mert már most 27fok van a lakásban?

Figyelt kérdés
Amúgy is nagyon izzadós. Most ujjatlan body és egy vékony naci van rajta, még a zoknit is levette a lábáról, takargatni meg egyáltalán nem szoktam 3 másodpercig van rajta.
2011. jún. 2. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom is most lesz 9 hónapos, panelban lakunk és egész nap 26-27 fok van, neki is mindig vizes alul a haja. Én úgy altatom, hogy a szobájában nyitva van mindkét ablak résnyire, hogy járjon a levegő és rövid ujjú kis body van csak rajta, se zokni, se más. Van egy nagyon vékony kis plédje, azzal szoktam este 10-11 körül betakarni még, de reggelre ő is lerúgja mindig. Nem fog megfázni, sokkal rosszabb, ha melege van egész éjjel és forgolódik. Ha meg majd jön a nagy kánikula, akkor csak pelus lesz rajta semmi más.
2011. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd le róla a nacit is!Nagyon melege lehet.
2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jesszus, 27 fok? Mi családi házban lakunk, de az extrém kánikulákban is alig éri el a 24 fokot, pedig nincs légkondink!!
2011. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már a nacit nem tudom levenni mert alszik de a bejárati ajtót egy fél órára nyitva hagytuk most jobb a levegő de még mindig csak fél fokkal van hűvösebb, de legalább nem izzad szegény. Holnaptól meg csak bodyban alszik.
2011. jún. 2. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:

mi is kertesben lakunk. tetőtérben 35 fok van(évek óta nem használjuk. a földszinten ha nem lenne légkondi akkor 27-28 fok lenne. estére kapcsolja csak be apum a klímát, mikor már a baba is alszik, egyébként a redőnyök lehúzva vannak egész nap.


szóval a 10 hónapos lányomon rövidújjú body és kisnadrág van. és egy vékonyka pléd.

2011. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nacit vedd le róla, és a zokni is felesleges (az enyémen télen se szokott lenni alváshoz).
2011. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!