Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy történt gyermeked/babád...

Hogy történt gyermeked/babád első balesete/sérülése?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 08:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt.ült a földön az ajtóban.siettem ki a szobából,és gondoltam átlépem.ahogy lendítettem a lában,hirtelen négykézlábra állt és elindult mászásban.én meg felrúgtam szegényt.felrepedt a szája,vérzett.
2011. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én fiam másfél éves volt,amikor rohangászott a folyosón,megcsúszott és nekizuhant az ajtó sarkának.2 hétig kék-zöld volt az arca :(
2011. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11 hónapos lányom menni már nagyon tudott, elesni még nem igazán. úgyhogy rohangálás közben tompítás nélkül orra esett a játszótéren, lehúzta az orráról a bőrt. másnap ugyan ezt az orrát még a lakásban is beverte a szekrény sarkába, 2-3 hétig sebes volt neki.
2011. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon tudott esni, mindig kitámasztotta magát, de 15 hónaposan a játszótéren begurult a labdája a pad alá, azt akarta kivenni és ahogy leguggolt elveszítette az egyensúlyt, nem volt már ideje megtámaszkodni és lehorzsolta az arcát. A következő pedig 21 hónaposan a szobában történt, költöztünk és amint rendezkedtünk az új lakásban a kezébe került egy tölcsér, megbotlott valamibe és a szó szoros értelmében felszántotta a jobb arcát a szeméig.
2011. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Apával vltak otthon és a gyerek átesett egy cipőn és teljes súlyával nekiesett a szék lábának. Mikor megláttam a gyereket egy hatalmas púp volt a homlokán ami ugyan olyan színű volt mint a kis lila ruha ami rajta volt. 15 hó kb
2011. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sok esése volt a kisfiamnak, többször csattant ki a szája. De a legkomolyabb sérülése az most volt 2 éves szülianapja előtt. Sétáltunk, fogtam a kezét, elesett és ahogy rátartottam, kificamodott a könyöke. mentünk a balesetire, ahol visszarakták neki. Szerencsére nem kellett gipszelni.
2011. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1,5 évesen hasra esett a boltba, letörte egy darab az egyik fogából. Semmi komoly baja nem lett.
2011. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1,5 éves volt, amikor együtt játszottunk a szőnyegen, egyszercsak felállt, meginogott egy kicsit, megbotlott valamibe, és nekiesett az asztal élének. Gondolhatod mit éreztem, amikor észrevettem, hogy vérzik a feje. Én 8 hónapos terhes voltam a kistesóval, úgyhogy telefon apának, irány az ügyelet (köszönet a Madarász utcai balesetinek) röntgen, 2 kapocs a fejbe. Most már csak nevetünk rajta, de elég parás volt.
2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17 hónapos volt.

Benn voltunk a munkahelyemen (2 hónapja még ebben a hitben éltem, a szabadságom töltöttem már :-( )és az egyik kollégámnak akart mutatni valamit, és ahogy megfordult, már szaladt is és beverte az asztal sarkába a homlokát. Szerencsére nem kellett összevarrni, de még mindig látszik a heg. Ugyanaznap este beverte a kötést a székbe, majd másnap kicsúszott a keze alól a dömper, felrepedt az ajka függőlegesen és vízszintesen, feldagadt a szája és két helyen elharapta belül a száját.

Ennyi elég volt nekem egy életre, pedig még csak most jön a java! Kismotor stb.

2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 hetesen kiesett a lelkem a babakocsiból derékmagasságból. Arccal tompította a lépcsőt. Egyből felkaptam, együtt sírtam vele, miközben hívtam a párom és vittük a GYEK-be. A kórházban estig bent tartottak minket megfigyelésen, de mivel mindenre úgy reagált mint máskor, este hazaengedtek minket azzal a feltétellel, hogy 2 óránként ébresszük fel. Ekkor jól jött a légzés figyelő is. Hála Istennek semmi de semmi baja nem lett! De nekem elég volt feldolgozni! Most is 8,5hósan nagyon izgága, különösen figyelnem kell rá!
2011. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!